Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Betis in beroep tegen twee thuisduels buiten eigen stadion

Real Betis in beroep tegen twee thuisduels buiten eigen stadion

SEVILLA (ANP) - De Spaanse voetbalclub Real Betis mag voor straf twee thuiswedstrijden niet in het eigen stadion spelen vanwege een incident afgelopen zaterdag in het bekerduel met stadgenoot Sevilla. Middenvelder Joan Jordán van Sevilla werd toen op zijn achterhoofd geraakt door een staaf die vanuit het publiek was gegooid. De Spaanse bond wil dat Estadio Benito Villamarín voor straf twee wedstrijden dicht blijft, maar Real Betis kondigde aan in beroep te gaan.

Het bekerduel werd na het incident gestaakt. Jordán ging voor onderzoek naar het ziekenhuis en ontbrak een dag later op het veld toen de wedstrijd werd uitgespeeld. Dat gebeurde zonder publiek. Sergio Canales bezorgde Real Betis de winst: 2-1.

Volgens de Spaanse bond heeft Betis "onvoldoende maatregelen" genomen om zulke incidenten te voorkomen. De club uit Sevilla moet daarom twee thuiswedstrijden in een ander stadion gaan spelen. "We gaan in beroep, aangezien nu 50.000 seizoenkaarthouders worden gestraft voor de actie van één persoon", aldus de club.

Real Betis staat op de derde plek in La Liga, achter koploper Real Madrid en stadgenoot Sevilla. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini speelt komende maand in de Spaanse competitie thuis tegen Villarreal en Mallorca.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

12 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

14 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

15 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

16 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

16 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

18 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

18 uur geleden