Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RB Salzburg mist veel spelers tegen Feyenoord in Champions League

RB Salzburg mist veel spelers tegen Feyenoord in Champions League

SALZBURG (ANP) - RB Salzburg kampt met veel personele problemen in de aanloop naar het uitduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. Stefan Bajcetic en Mads Bidstrup zijn ziek en hebben de laatste training voor het duel in De Kuip gemist. Volgens Oostenrijkse media reizen zij niet met hun ploeggenoten naar Rotterdam.

Trainer Pepijn Lijnders kan ook geen beroep doen op Amar Dedic, Fernando, Takumi Kawamura, Bryan Oko en Moussa Yeo. Doelman Alexander Schlager is geschorst. Op de website van RB Salzburg staat dat het nog onzeker is of Lucas Gourna-Douath, Maurits Kjaergaard en Petar Ratkov tegen Feyenoord kunnen spelen.

Lijnders heeft een moeizame start gemaakt als trainer van RB Salzburg. De voormalige assistent van Jürgen Klopp bij Liverpool leidde zijn team langs FC Twente in de voorronden van de Champions League. Maar na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van het Europese clubvoetbal staat RB Salzburg nog op 0 punten. Ook in de nationale competitie stelt RB Salzburg vooralsnog teleur, met een vierde plaats en een achterstand van 8 punten op koploper Sturm Graz.

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

6 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

6 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

9 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

11 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

13 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

14 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

15 uur geleden