Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RB Salzburg mist veel spelers tegen Feyenoord in Champions League

RB Salzburg mist veel spelers tegen Feyenoord in Champions League

SALZBURG (ANP) - RB Salzburg kampt met veel personele problemen in de aanloop naar het uitduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. Stefan Bajcetic en Mads Bidstrup zijn ziek en hebben de laatste training voor het duel in De Kuip gemist. Volgens Oostenrijkse media reizen zij niet met hun ploeggenoten naar Rotterdam.

Trainer Pepijn Lijnders kan ook geen beroep doen op Amar Dedic, Fernando, Takumi Kawamura, Bryan Oko en Moussa Yeo. Doelman Alexander Schlager is geschorst. Op de website van RB Salzburg staat dat het nog onzeker is of Lucas Gourna-Douath, Maurits Kjaergaard en Petar Ratkov tegen Feyenoord kunnen spelen.

Lijnders heeft een moeizame start gemaakt als trainer van RB Salzburg. De voormalige assistent van Jürgen Klopp bij Liverpool leidde zijn team langs FC Twente in de voorronden van de Champions League. Maar na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van het Europese clubvoetbal staat RB Salzburg nog op 0 punten. Ook in de nationale competitie stelt RB Salzburg vooralsnog teleur, met een vierde plaats en een achterstand van 8 punten op koploper Sturm Graz.

Meer uit Voetbal

Bosschaart na interim-periode Feyenoord op hoogste trainerscursus

ZEIST (ANP) - Pascal Bosschaart is toegelaten tot de cursus Voetbalcoach 5 voor het seizoen 2026-2027. Het is de hoogste trainerscursus van de voetbalbond KNVB. De oud-voetballer van onder meer FC Utrecht, Feyenoord en ADO Den Haag, werd eerder gepasseerd voor de opleiding die, mits afgerond, de UEFA-PRO-licentie oplevert. Daarmee kan een coach als hoofdtrainer bij een club uit het betaalde voetbal aan de slag.

1 uur geleden
Bundesliga voor vrouwen scheidt zich af van voetbalbond DFB

FRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.

3 uur geleden
Halsema: Ajax en ArenA kijken naar extra maatregelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en de Johan Cruijff ArenA werken momenteel aan een plan van aanpak, waarbij wordt gekeken naar extra maatregelen tijdens voetbalwedstrijden. Dit gebeurt naar aanleiding van het vuurwerkincident afgelopen zondag. Dat zei de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema in een vergadering met de gemeenteraad over de gestaakte voetbalwedstrijd Ajax - FC Groningen. "En we wachten ook nog op eventuele aanvullende maatregelen van de KNVB."

3 uur geleden
De Ligt verkozen tot beste speler van ManUnited in november

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.

3 uur geleden
Real Madrid moet verdediger Alexander-Arnold twee maanden missen

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.

4 uur geleden
FC Utrecht: UEFA moet van CAS onderzoek doen naar speler Lyon

UTRECHT (ANP) - Sporttribunaal CAS verplicht de UEFA alsnog een formeel disciplinair onderzoek te starten naar de inzet van Olympique Lyon-speler Rachid Ghezzal in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht van eind september in de Europa League. Dat meldt FC Utrecht.

5 uur geleden
Porto-spits De Jong loopt kort na rentree kruisbandblessure op

PORTO (ANP) - Spits Luuk de Jong heeft enkele weken na zijn rentree bij FC Porto een kruisbandblessure opgelopen. Daardoor is het seizoen van de 35-jarige aanvaller waarschijnlijk al ten einde.

6 uur geleden