Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RB Salzburg mist veel spelers tegen Feyenoord in Champions League

RB Salzburg mist veel spelers tegen Feyenoord in Champions League

SALZBURG (ANP) - RB Salzburg kampt met veel personele problemen in de aanloop naar het uitduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. Stefan Bajcetic en Mads Bidstrup zijn ziek en hebben de laatste training voor het duel in De Kuip gemist. Volgens Oostenrijkse media reizen zij niet met hun ploeggenoten naar Rotterdam.

Trainer Pepijn Lijnders kan ook geen beroep doen op Amar Dedic, Fernando, Takumi Kawamura, Bryan Oko en Moussa Yeo. Doelman Alexander Schlager is geschorst. Op de website van RB Salzburg staat dat het nog onzeker is of Lucas Gourna-Douath, Maurits Kjaergaard en Petar Ratkov tegen Feyenoord kunnen spelen.

Lijnders heeft een moeizame start gemaakt als trainer van RB Salzburg. De voormalige assistent van Jürgen Klopp bij Liverpool leidde zijn team langs FC Twente in de voorronden van de Champions League. Maar na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van het Europese clubvoetbal staat RB Salzburg nog op 0 punten. Ook in de nationale competitie stelt RB Salzburg vooralsnog teleur, met een vierde plaats en een achterstand van 8 punten op koploper Sturm Graz.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

7 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

9 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.

10 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

12 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

12 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

14 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

17 uur geleden