RB Leipzig verwacht spits Brobbey na dit seizoen weer terug
LEIPZIG (ANP) - RB Leizpig verwacht voetballer Brian Brobbey aan het einde van de verhuurperiode bij Ajax vanaf juli terug bij de club. Volgens algemeen directeur Oliver Mintzlaff zijn Brobbey en de eveneens verhuurde Ilaix Moriba "uitzonderlijke talenten" en is de club heel blij met de voetballers. "Beide spelers zijn verhuurd tot en met 30 juni en daarna weer spelers voor RB Leipzig."
Brobbey had afgelopen week de wens uitgesproken langer bij Ajax te blijven. De spits verruilde de Amsterdammers afgelopen zomer voor de Duitse club, maar werd in de winter opnieuw gehuurd door Ajax. Brobbey tekende vorig jaar bij Leipzig een contract tot medio 2025.
Volgens Mintzlaff zijn er vooralsnog geen nieuwe plannen. "We bekijken en begeleiden beide spelers intensief. Brian kwam terug van een blessure, Ilaix speelt regelmatig en ontwikkelt zich goed. Met beiden zullen we na het seizoen spreken over de toekomst. We zijn trots dat we deze toptalenten voor een lange periode vastgelegd hebben bij RB Leipzig."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
4 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
16 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
16 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
17 uur geleden