RB Leipzig verwacht spits Brobbey na dit seizoen weer terug
LEIPZIG (ANP) - RB Leizpig verwacht voetballer Brian Brobbey aan het einde van de verhuurperiode bij Ajax vanaf juli terug bij de club. Volgens algemeen directeur Oliver Mintzlaff zijn Brobbey en de eveneens verhuurde Ilaix Moriba "uitzonderlijke talenten" en is de club heel blij met de voetballers. "Beide spelers zijn verhuurd tot en met 30 juni en daarna weer spelers voor RB Leipzig."
Brobbey had afgelopen week de wens uitgesproken langer bij Ajax te blijven. De spits verruilde de Amsterdammers afgelopen zomer voor de Duitse club, maar werd in de winter opnieuw gehuurd door Ajax. Brobbey tekende vorig jaar bij Leipzig een contract tot medio 2025.
Volgens Mintzlaff zijn er vooralsnog geen nieuwe plannen. "We bekijken en begeleiden beide spelers intensief. Brian kwam terug van een blessure, Ilaix speelt regelmatig en ontwikkelt zich goed. Met beiden zullen we na het seizoen spreken over de toekomst. We zijn trots dat we deze toptalenten voor een lange periode vastgelegd hebben bij RB Leipzig."
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
13 uur geleden