RB Leipzig verwacht spits Brobbey na dit seizoen weer terug
LEIPZIG (ANP) - RB Leizpig verwacht voetballer Brian Brobbey aan het einde van de verhuurperiode bij Ajax vanaf juli terug bij de club. Volgens algemeen directeur Oliver Mintzlaff zijn Brobbey en de eveneens verhuurde Ilaix Moriba "uitzonderlijke talenten" en is de club heel blij met de voetballers. "Beide spelers zijn verhuurd tot en met 30 juni en daarna weer spelers voor RB Leipzig."
Brobbey had afgelopen week de wens uitgesproken langer bij Ajax te blijven. De spits verruilde de Amsterdammers afgelopen zomer voor de Duitse club, maar werd in de winter opnieuw gehuurd door Ajax. Brobbey tekende vorig jaar bij Leipzig een contract tot medio 2025.
Volgens Mintzlaff zijn er vooralsnog geen nieuwe plannen. "We bekijken en begeleiden beide spelers intensief. Brian kwam terug van een blessure, Ilaix speelt regelmatig en ontwikkelt zich goed. Met beiden zullen we na het seizoen spreken over de toekomst. We zijn trots dat we deze toptalenten voor een lange periode vastgelegd hebben bij RB Leipzig."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
47 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
47 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
13 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
14 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
17 uur geleden