Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RB Leipzig verliest bij VfL Bochum punten in titelstrijd

RB Leipzig verliest bij VfL Bochum punten in titelstrijd

BOCHUM (ANP) - RB Leipzig heeft in de jacht op koploper Bayern München 3 punten verspeeld bij VfL Bochum. De nummer 3 van de Bundesliga verloor met 1-0 en blijft staan op 45 punten. Dat zijn 7 punten minder dan Bayern, dat zondag in actie komt tegen Bayer Leverkusen.

Leipzig moest zich herpakken na de 7-0-nederlaag waarmee Manchester City dinsdag de Duitsers had uitgeschakeld in de Champions League. Tegen Bochum wilde dat niet lukken. In de eerste heft had de ploeg van coach Marco Rose geen enkel schot op doel.

De thuisploeg kwam kort na de rust op voorsprong. Erhan Masovic kopte binnen, nadat doelman Janis Blaswich de eerste kopbal van Takuma Asano nog tegengehouden had. Bochum verdedigde die marge daarna met succes.

FC Augsburg

FC Augsburg, met aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw, bleef tegen Schalke 04 op een gelijkspel steken: 1-1. De thuisploeg leek na de 1-0 van Arne Maier op weg naar de zege, maar de bezoekers kregen in de extra tijd een strafschop na een overtreding van Gouweleeuw. Marius Bülter redde het punt voor Schalke. Augsburg stond toen al met tien man na de rode kaart voor Ermedin Demirovic.

Hoffenheim verliet de laatste plek door een zege van 3-1 op concurrent Hertha BSC. Andrej Kramaric benutte twee strafschoppen in de eerste helft. Ihlas Bebou maakte na de rust de derde treffer. Stevan Jovetic scoorde nog voor de Berlijners. Hoffenheim heeft nu 22 punten, 1 meer dan Hertha en Schalke en 2 punten meer dan de nieuwe hekkensluiter VfB Stuttgart.

Stuttgart verloor in eigen huis met 1-0 van VfL Wolfsburg. Omar Marmoush maakte in de tweede helft het enige doelpunt voor de ploeg van verdediger Micky van de Ven.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

3 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

3 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

4 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

4 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

5 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

6 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

7 uur geleden