
RB Leipzig-spits Werner is te huur
LEIPZIG (ANP/DPA) - Voetbalclub RB Leipzig is bereid aanvaller Timo Werner het komende halfjaar te verhuren. De Duitse club bevestigde aan persbureau DPA een bericht uit de krant Bild.
Werner kampt al het hele seizoen met een gebrek aan vorm en fitheid en is al lang geen basisspeler meer bij de club waarvoor ook Xavi Simons uitkomt. Een vertrek naar een andere club zou hem mogelijk in beeld kunnen houden voor de Duitse ploeg voor het EK van volgend jaar. Werner is 57-voudig international.
"Timo is onze speler. We hebben veel vertrouwen in zijn capaciteiten en waarderen hem enorm als persoon", zei technisch directeur Rouven Schröder van RB Leipzig. "Onze wens is dat hij hier naam maakt, maar we bespreken met hem ook andere opties." Werner (27) is al in verband gebracht met Manchester United, terwijl hij eerder in Engeland uitkwam voor Chelsea. In 2022 keerde hij terug bij Leipzig.
Dit seizoen is de Belg Loïs Openda een vaste waarde voorin bij Leipzig, vaak bijgestaan in de punt van de aanval door Yussuf Poulsen of Benjamin Sesko.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.
5 minuten geledenSITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.
35 minuten geledenTHUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.
59 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.
3 uur geledenOBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Zépiqueno Redmond heeft Feyenoord ingeruild voor Aston Villa. De club uit de Premier League meldt de komst van de 19-jarige spits op de clubsite. Redmond werd vorige week Europees kampioen met Oranje onder 19.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het is nog altijd niet duidelijk of Luuk de Jong zijn loopbaan bij PSV vervolgt. De 34-jarige spits van de landskampioen meldde zich nog niet bij de training van de club. Coach Peter Bosz heeft de hoop nog niet opgegeven dat De Jong alsnog bij PSV blijft.
6 uur geleden