Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RB Leipzig-spits Werner is te huur

RB Leipzig-spits Werner is te huur

LEIPZIG (ANP/DPA) - Voetbalclub RB Leipzig is bereid aanvaller Timo Werner het komende halfjaar te verhuren. De Duitse club bevestigde aan persbureau DPA een bericht uit de krant Bild.

Werner kampt al het hele seizoen met een gebrek aan vorm en fitheid en is al lang geen basisspeler meer bij de club waarvoor ook Xavi Simons uitkomt. Een vertrek naar een andere club zou hem mogelijk in beeld kunnen houden voor de Duitse ploeg voor het EK van volgend jaar. Werner is 57-voudig international.

"Timo is onze speler. We hebben veel vertrouwen in zijn capaciteiten en waarderen hem enorm als persoon", zei technisch directeur Rouven Schröder van RB Leipzig. "Onze wens is dat hij hier naam maakt, maar we bespreken met hem ook andere opties." Werner (27) is al in verband gebracht met Manchester United, terwijl hij eerder in Engeland uitkwam voor Chelsea. In 2022 keerde hij terug bij Leipzig.

Dit seizoen is de Belg Loïs Openda een vaste waarde voorin bij Leipzig, vaak bijgestaan in de punt van de aanval door Yussuf Poulsen of Benjamin Sesko.

Meer uit Voetbal

Zwitsers woedend over 'rampzalige' rode kaart Embolo

KANSAS CITY (ANP/AFP) - Bij Zwitserland overheerste woede en onbegrip over de rode kaart voor Breel Embolo na de uitschakeling in de kwartfinales van het WK voetbal door Argentinië. "Een catastrofale beslissing", brieste middenvelder Fabian Rieder na afloop van het duel in Kansas City, dat in 3-1 voor de titelhouder uit Zuid-Amerika eindigde.

3 uur geleden
Argentinië klopt Zwitsers en treft Engeland voor plaats in finale

KANSAS CITY (ANP) - De Argentijnse voetballers zijn nog twee overwinningen verwijderd van een nieuwe wereldtitel. De regerend kampioen rekende in Kansas City na verlenging af met Zwitserland: 3-1. Julián Álvarez zette Argentinië in de 112e minuut op 2-1 door de bal fraai in de rechterbovenhoek te krullen. Daarna scoorde ook invaller Lautaro Martínez nog.

5 uur geleden
Senegal ontslaat bondscoach Thiaw na vroege uitschakeling op WK

DAKAR (ANP/RTR) - Senegal heeft voetbalbondscoach Pape Bouna Thiaw ontslagen. Dat besluit is genomen na de vroegtijdige uitschakeling op het WK, meldt de Senegalese voetbalbond.

7 uur geleden
Noren beklagen zich: bal zou bij 1-1 kabel hebben geraakt

MIAMI (ANP) - De spelers en begeleiding van het Noorse voetbalelftal hebben zich tijdens de kwartfinale op het WK tegen Engeland beklaagd bij scheidsrechter Clément Turpin. Bij de gelijkmaker van Engeland zou de bal tegen een kabel van een camera in de lucht zijn aangekomen en daardoor van richting zijn veranderd.

10 uur geleden
Bellingham leidt Engeland met twee treffers ook langs Noorwegen

MIAMI (ANP) - Engeland heeft voor de vierde keer de halve finale op het wereldkampioenschap voetbal bereikt. Het elftal van bondscoach Thomas Tuchel rekende onder warme omstandigheden in Miami na verlenging af met Noorwegen, dat op de mondiale titelstrijd nog niet eerder in de kwartfinale stond. Het werd 2-1.

10 uur geleden
Argentijn overleden die aan basis stond van invoering rode kaart

BUENOS AIRES (ANP/DPA) - De voormalige Argentijnse voetballer Antonio Rattín is op 89-jarige leeftijd overleden. Dat meldt zijn oude werkgever Boca Juniors.

13 uur geleden
Saliba en Upamecano doen rustig aan richting duel met Spanje

BOSTON (ANP/AFP) - William Saliba en Dayot Upamecano hebben zaterdag tijdens de training van de Franse voetballers wat rust gekregen in aanloop naar de halve finale op het wereldkampioenschap tegen Spanje. Saliba heeft last van terugkerende rugpijn en Upamecano herstelt van een voetblessure. De gezondheid van het Franse centrale verdedigingsduo baart de technische staf geen zorgen.

13 uur geleden