RB Leipzig-spits Werner is te huur
LEIPZIG (ANP/DPA) - Voetbalclub RB Leipzig is bereid aanvaller Timo Werner het komende halfjaar te verhuren. De Duitse club bevestigde aan persbureau DPA een bericht uit de krant Bild.
Werner kampt al het hele seizoen met een gebrek aan vorm en fitheid en is al lang geen basisspeler meer bij de club waarvoor ook Xavi Simons uitkomt. Een vertrek naar een andere club zou hem mogelijk in beeld kunnen houden voor de Duitse ploeg voor het EK van volgend jaar. Werner is 57-voudig international.
"Timo is onze speler. We hebben veel vertrouwen in zijn capaciteiten en waarderen hem enorm als persoon", zei technisch directeur Rouven Schröder van RB Leipzig. "Onze wens is dat hij hier naam maakt, maar we bespreken met hem ook andere opties." Werner (27) is al in verband gebracht met Manchester United, terwijl hij eerder in Engeland uitkwam voor Chelsea. In 2022 keerde hij terug bij Leipzig.
Dit seizoen is de Belg Loïs Openda een vaste waarde voorin bij Leipzig, vaak bijgestaan in de punt van de aanval door Yussuf Poulsen of Benjamin Sesko.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel voor de tweede keer werd stilgelegd om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.
16 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.
17 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
23 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
1 dag geleden