RB Leipzig-spits Werner is te huur
LEIPZIG (ANP/DPA) - Voetbalclub RB Leipzig is bereid aanvaller Timo Werner het komende halfjaar te verhuren. De Duitse club bevestigde aan persbureau DPA een bericht uit de krant Bild.
Werner kampt al het hele seizoen met een gebrek aan vorm en fitheid en is al lang geen basisspeler meer bij de club waarvoor ook Xavi Simons uitkomt. Een vertrek naar een andere club zou hem mogelijk in beeld kunnen houden voor de Duitse ploeg voor het EK van volgend jaar. Werner is 57-voudig international.
"Timo is onze speler. We hebben veel vertrouwen in zijn capaciteiten en waarderen hem enorm als persoon", zei technisch directeur Rouven Schröder van RB Leipzig. "Onze wens is dat hij hier naam maakt, maar we bespreken met hem ook andere opties." Werner (27) is al in verband gebracht met Manchester United, terwijl hij eerder in Engeland uitkwam voor Chelsea. In 2022 keerde hij terug bij Leipzig.
Dit seizoen is de Belg Loïs Openda een vaste waarde voorin bij Leipzig, vaak bijgestaan in de punt van de aanval door Yussuf Poulsen of Benjamin Sesko.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - België begint in de zestiende finales van het WK tegen Senegal wederom met Jérémy Doku, Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Charles De Ketelaere als de voorste vier spelers. Bondscoach Rudy Garcia speelt in dezelfde opstelling als in het laatste duel in groep G met Nieuw-Zeeland dat België met 5-1 won.
11 uur geledenATLANTA (ANP) - Aanvoerder Harry Kane is blij dat hij een heldenrol kon vervullen voor Engeland in het gewonnen WK-duel met de Democratische Republiek Congo. De Engelse topscorer aller tijden hielp zijn land met twee late doelpunten aan een 2-1-zege in de zestiende finales. "We hebben het gehad over spelers die heldenmomenten beleven en dat kan iedereen zijn. Vandaag was ik het", zei de spits na afloop.
11 uur geledenATLANTA (ANP) - Engeland heeft zich met veel moeite geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won met 2-1 van de Democratische Republiek Congo, dankzij twee late doelpunten van Harry Kane.
11 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft een nieuw record gevestigd op het WK voetbal. Hij mag zich nu de coach met de meeste overwinningen op een WK noemen.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.
22 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.
23 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."
23 uur geleden