RB Leipzig raakt verder achterop bij Bayern door nieuwe nederlaag
SINSHEIM (ANP) - RB Leipzig is door een 4-3-nederlaag bij Hoffenheim verder achteropgeraakt bij koploper Bayern München. Het is voor de ploeg van trainer Marco Rose, waar oud-Feyenoorder Lutsharel Geertruida halverwege het duel inviel, het derde puntenverlies op rij in de Bundesliga.
Al in de negentiende minuut stond het 2-1 voor Leipzig, na een treffer van aanvoerder Willi Orban na een kwartier en vier minuten later het doelpunt van ploeggenoot Antonio Nusa uit Noorwegen. De Tsjech Adam Hlozek maakte tussendoor gelijk. In de tweede helft bezorgden Tom Bischof, Hlozek en Jacob Bruun Larsen de thuisploeg de overwinning.
Bayern gaat aan kop van de Bundesliga met 29 punten uit elf duels, Leipzig volgt met een achterstand van 8 punten.
Achterstand
Kampioen Bayer Leverkusen kwam mede dankzij een hattrick van de Tsjech Patrik Schick thuis tegen Heidenheim terug van een 2-0-achterstand. De ploeg van trainer Xabi Alonso, waar verdediger Jeremie Frimpong vlak voor rust uitviel, neemt na de 5-2-zege de vierde plaats in.
Nummer 5 Borussia Dortmund boekte een overtuigende 4-0-thuiszege op Freiburg. Oranje-international Donyell Malen speelde de hele wedstrijd, landgenoot Jordi Paulina bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
5 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
8 uur geleden