Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RB Leipzig na ruime zege halvefinalist in DFB Pokal

RB Leipzig na ruime zege halvefinalist in DFB Pokal

HANNOVER (ANP) - RB Leipzig heeft woensdag op overtuigende wijze de halve finales bereikt in de strijd om de DFB Pokal, het Duitse bekertoernooi. Op bezoek bij tweedeklasser Hannover 96 bleek de Bundesligaclub veel te sterk: 0-4.

Leipzig leidde na 22 minuten al met 2-0, beide keren kwam het doelpunt van de voet van Christopher Nkunku. De Fransman stond twee keer aan het eind van een razendsnel uitgevoerde counter. Bij zijn tweede treffer omspeelde hij doelman Ron-Robert Zieler en kapte hij verdediger Marcel Franke uit. Na rust bleef het niveauverschil zichtbaar. Dat uitte zich in doelpunten van Konrad Laimer en André Silva. Bij de thuisclub voetbalde de van Feyenoord gehuurde Mark Diemers alleen de eerste helft mee.

Bij de laatste vier van het toernooi om de DFB Pokal zit nog één club uit de Tweede Bundesliga. Hamburger SV versloeg op eigen veld Karlsruher SC, dat eveneens op het tweede niveau uitkomt. Het duel was na de reguliere 90 minuten in 2-2 geëindigd, met dank aan de gelijkmaker van HSV'er Robert Glatzel in de extra tijd. Nadat er in de verlenging niet meer was gescoord waren strafschoppen nodig. Die nam HSV, waar Ludovit Reis (ex-FC Groningen) invaller was, beter: 3-2. Ex-Ajacied Ricardo van Rhijn kwam bij Karlsruhe in de slotminuut in het veld en miste vanaf 11 meter.

Dinsdag kwalificeerde Union Berlin zich al, woensdag volgt nog de laatste kwartfinale tussen VfL Bochum en SC Freiburg.

Meer uit Voetbal

Arsenal verslaat Inter in Milaan en zet zegereeks voort

MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.

1 uur geleden
Ajax houdt door zege kans op tussenronde in de Champions League

VILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.

1 uur geleden
NEC via amateurs van De Treffers naar kwartfinale KNVB-beker

GROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.

3 uur geleden
Directeur Te Kloese houdt vertrouwen in ommekeer met Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.

5 uur geleden
Bondsvoorzitter KNVB: we gaan 'tot nu toe wel' naar het WK in VS

DEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.

6 uur geleden
Toonaangevende vrouwenvoetbalclubs over grens 150 miljoen euro

LONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.

13 uur geleden
Taylor in eerste thuisduel met Lazio hard onderuit tegen Como

ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.

1 dag geleden