RB Leipzig moet middenvelder Olmo vier tot zes weken missen
LEIPZIG (ANP/DPA) - RB Leipzig-coach Domenico Tedesco kan vier tot zes weken geen beroep doen op Dani Olmo. De 24-jarige Spaanse middenvelder liep bij de nederlaag in de competitie tegen Eintracht Frankfurt (4-0) een gedeeltelijke scheur van de binnenste linkerknieband op, maakte de Bundesligaclub bekend.
Olmo moest in Frankfurt al na 11 minuten naar de kant, nadat hij in een duel met Djibril Sow geblesseerd was geraakt. Na een korte behandeling probeerde hij het nog, maar hij werd kort daarop toch gewisseld.
RB Leipzig begint dinsdag aan de groepsfase van de Champions League met een thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
6 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
23 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden