RB Leipzig met doelpunt in blessuretijd naar Duitse bekerfinale
LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft dankzij een doelpunt van Emil Forsberg in de blessuretijd de Duitse bekerfinale bereikt. De Zweedse invaller kopte in de 92e minuut raak en besliste daarmee het duel met 1. FC Union Berlin: 2-1. De Nederlandse aanvaller Sheraldo Becker had de club uit Berlijn in de 25e minuut op voorsprong gezet.
De oud-speler van Ajax, PEC Zwolle en ADO Den Haag schoot een voorzet vanaf de rechterkant tegendraads binnen. Leipzig kwam na een uur spelen op gelijke hoogte via een strafschop van André Silva. Het duel leek een verlenging te krijgen, tot Forsberg in de extra tijd raak kopte.
Leipzig strijdt op zaterdag 21 mei in het Olympiastadion van Berlijn met SC Freiburg om de DFB-Pokal. Freiburg, de club van doelman Mark Flekken, won dinsdag al met 3-1 bij Hamburger SV. Beide finalisten wonnen de Duitse beker nog nooit. Leipzig stond wel al twee keer eerder in de finale.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
3 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
6 uur geleden