Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RB Leipzig met doelpunt in blessuretijd naar Duitse bekerfinale

RB Leipzig met doelpunt in blessuretijd naar Duitse bekerfinale

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft dankzij een doelpunt van Emil Forsberg in de blessuretijd de Duitse bekerfinale bereikt. De Zweedse invaller kopte in de 92e minuut raak en besliste daarmee het duel met 1. FC Union Berlin: 2-1. De Nederlandse aanvaller Sheraldo Becker had de club uit Berlijn in de 25e minuut op voorsprong gezet.

De oud-speler van Ajax, PEC Zwolle en ADO Den Haag schoot een voorzet vanaf de rechterkant tegendraads binnen. Leipzig kwam na een uur spelen op gelijke hoogte via een strafschop van André Silva. Het duel leek een verlenging te krijgen, tot Forsberg in de extra tijd raak kopte.

Leipzig strijdt op zaterdag 21 mei in het Olympiastadion van Berlijn met SC Freiburg om de DFB-Pokal. Freiburg, de club van doelman Mark Flekken, won dinsdag al met 3-1 bij Hamburger SV. Beide finalisten wonnen de Duitse beker nog nooit. Leipzig stond wel al twee keer eerder in de finale.

Meer uit Voetbal

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

40 minuten geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

2 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

4 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

5 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

13 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

13 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

16 uur geleden