Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RB Leipzig heeft vliegtuigtrap nodig voor reserves

RB Leipzig heeft vliegtuigtrap nodig voor reserves

LEIPZIG (ANP) - De Duitse voetbalclub RB Leipzig heeft een vliegtuigtrap in het stadion laten plaatsen om te voldoen aan een van de vele voorschriften die gelden bij de hervatting van de Bundesliga. Aangezien ook op de reservebank iedereen onderling minimaal 1,5 meter afstand moet houden, worden heel wat wisselspelers en stafleden naar de achterliggende tribune verwezen. Daar zit in het stadion van Leipzig echter een hoogteverschil van 3 meter tussen.

De club riep daarom de hulp in van vliegveld Leipzig-Halle. "Bijzondere situaties vragen om bijzondere oplossingen. Wij helpen graag", zei een woordvoerder van het vliegveld. Met een trailer werd een vliegtuigtrap afgeleverd bij de Red Bull Arena. De trap komt naast de dug-out te staan, waarin behalve hoofdtrainer Julian Nagelsmann alleen zijn assistenten, de clubarts en wat fysiotherapeuten plaatsnemen. De reserves en de rest van de staf zit 3 meter hoger op de tribune.

RB Leipzig, de nummer 3 van de Bundesliga, neemt het vanaf 15.30 uur in een verder lege Red Bull Arena op tegen SC Freiburg. "Blijf alsjeblieft thuis en moedig ons vanaf je balkon aan, wellicht horen we jullie in het stadion", zei Nagelsmann in een videoboodschap aan de fans.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

2 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

2 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

2 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

5 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

5 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

12 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

14 uur geleden