Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RB Leipzig en Simons verpesten kampioensfeest Bayern München

RB Leipzig en Simons verpesten kampioensfeest Bayern München

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft het kampioensfeest van Bayern München verpest. De ploeg van Oranje-international Xavi Simons hield de koploper in het eigen stadion op 3-3.

Met het gelijkspel komt Bayern met nog twee wedstrijden te gaan op 76 punten, 9 punten meer dan nummer 2 Bayer Leverkusen. De regerend kampioen speelt zondag nog een uitduel met SC Freiburg. Bayern heeft wel een veel beter doelsaldo, waardoor de ploeg de titel vrijwel niet meer kan ontgaan.

Leipzig opende de score in de elfde minuut. Na een dieptepass van Simons profiteerde Benjamin Sesko van een moment van twijfel bij Bayern-keeper Jonas Urbig. Lukas Klostermann kopte nog voor rust de 2-0 binnen.

Bayern, dat de geschorste Harry Kane miste, poetste de achterstand binnen een minuut weg. Eric Dier maakte met een kopbal de 2-1, waarna Michael Olise de gelijkmaker binnenschoot. Leroy Sané leek Bayern officieel de titel te bezorgen door de 3-2 te maken, maar diep in de blessuretijd maakte Yussuf Poulsen op aangeven van Simons de 3-3.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

2 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

2 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

3 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

6 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

6 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

9 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

9 uur geleden