Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RB Leipzig-coach Rose houdt hoop op langer verblijf Simons

RB Leipzig-coach Rose houdt hoop op langer verblijf Simons

LEIPZIG (ANP/DPA) - RB Leipzig-coach Marco Rose blijft hopen op een langer verblijf van Xavi Simons bij de Duitse topclub, die de Nederlandse international afgelopen seizoen huurde van Paris Saint-Germain. De toekomst van de 21-jarige Simons is nog onzeker. Een vertrek bij PSG lijkt aanstaande.

"Ik ben nog steeds optimistisch dat we onze topspelers hier kunnen houden, omdat ze hier willen blijven, omdat ze weten wat ze aan Leipzig hebben, omdat ze hier goede vooruitgang hebben geboekt", zei Rose na de 1-0 overwinning in de oefenwedstrijd tegen SV Babelsberg.

Hij heeft regelmatig contact met Simons. "Xavi zei tijdens ons laatste telefoongesprek tegen me: 'Coach, het gaat goed met me, ik ga nu op vakantie en ik zet ook mijn mobiele telefoon uit.' En sindsdien heb ik niets meer gehoord", aldus Rose.

"We hopen dat hij terugkomt", vervolgde de trainer. "Op de een of andere manier is hij nog steeds een van ons. Voor mij is Xavi een speler van RB Leipzig, wat er ook gebeurt."

Simons stond op het afgelopen EK voetbal veelal in de basis bij het Nederlands elftal en maakte in de verloren halve finale tegen Engeland de 1-0. De aanvallende middenvelder zou ook in de belangstelling staan van onder meer Bayern München.

Meer uit Voetbal

Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

2 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

2 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

4 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

9 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

19 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

21 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

1 dag geleden