Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RB Leipzig blijft bij Augsburg steken op gelijkspel

RB Leipzig blijft bij Augsburg steken op gelijkspel

AUGSBURG (ANP) - RB Leipzig heeft in de strijd om de top 4-plaatsen in de Bundesliga punten verspeeld. De ploeg met Xavi Simons bleef bij FC Augsburg steken op 2-2.

Leipzig staat vijfde met 37 punten. Dat zijn er 3 minder dan nummer 4 Borussia Dortmund. De eerste vier plaatsen in de Bundesliga geven aan het eind van het seizoen recht op het spelen van Champions League. Koploper Bayer Leverkusen heeft 52 punten.

Phillip Tietz opende de score voor Augsburg, waar Jeffrey Gouweleeuw de hele wedstrijd speelde. Leipzig kwam op gelijke hoogte door een treffer van voormalig Vitesse-speler Loïs Openda. Benjamin Sesko zette de bezoekers op 1-2, maar door een treffer van Ermedin Demirovic werd het weer gelijk.

Tennisballen

Doelman Finn Dahmen stopte zo'n tien minuten voor tijd nog een strafschop van Openda. Kort daarop werd Simons gewisseld voor Christoph Baumgartner, maar beide ploegen kwamen niet meer tot scoren.

Union Berlin boekte tegen VfL Wolfsburg de zesde overwinning van het seizoen dankzij een treffer van Danilho Doekhi (1-0). Union heeft door de zege afstand genomen van de degradatieplekken in de Bundesliga, maar staat nog steeds vijftiende.

De wedstrijd in Berlijn tegen VfL Wolfsburg lag meer dan een half uur stil nadat protesterende fans tennisballen op het veld hadden gegooid. De Duitse fans zijn niet te spreken over een plan van de DFL, waarbij een investeerder 1 miljard euro gaat betalen in ruil voor een deel van de inkomsten uit de marketingrechten. Ook bij andere wedstrijden werd geprotesteerd.

Meer uit Voetbal

FIFA verdeelt WK-loting met twee shows over twee dagen

WASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.

1 uur geleden
Uitduel van FC Groningen bij Excelsior blijft op vrijdag staan

ZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.

2 uur geleden
Ajax sluit na vuurwerkactie tribune van F-Side tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.

4 uur geleden
Ajax compenseert toegangskaarten 1200 supporters FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.

6 uur geleden
Expert: excessen met vuurwerk in stadions moeilijk uit te bannen

AMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."

6 uur geleden
Ajax-directeur Geelen: ik had zelf de media te woord moeten staan

AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.

8 uur geleden
Ajax: mensen zonder kaart in stadion door geforceerde nooduitgang

AMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.

8 uur geleden