RB Leipzig blijft bij Augsburg steken op gelijkspel
AUGSBURG (ANP) - RB Leipzig heeft in de strijd om de top 4-plaatsen in de Bundesliga punten verspeeld. De ploeg met Xavi Simons bleef bij FC Augsburg steken op 2-2.
Leipzig staat vijfde met 37 punten. Dat zijn er 3 minder dan nummer 4 Borussia Dortmund. De eerste vier plaatsen in de Bundesliga geven aan het eind van het seizoen recht op het spelen van Champions League. Koploper Bayer Leverkusen heeft 52 punten.
Phillip Tietz opende de score voor Augsburg, waar Jeffrey Gouweleeuw de hele wedstrijd speelde. Leipzig kwam op gelijke hoogte door een treffer van voormalig Vitesse-speler Loïs Openda. Benjamin Sesko zette de bezoekers op 1-2, maar door een treffer van Ermedin Demirovic werd het weer gelijk.
Tennisballen
Doelman Finn Dahmen stopte zo'n tien minuten voor tijd nog een strafschop van Openda. Kort daarop werd Simons gewisseld voor Christoph Baumgartner, maar beide ploegen kwamen niet meer tot scoren.
Union Berlin boekte tegen VfL Wolfsburg de zesde overwinning van het seizoen dankzij een treffer van Danilho Doekhi (1-0). Union heeft door de zege afstand genomen van de degradatieplekken in de Bundesliga, maar staat nog steeds vijftiende.
De wedstrijd in Berlijn tegen VfL Wolfsburg lag meer dan een half uur stil nadat protesterende fans tennisballen op het veld hadden gegooid. De Duitse fans zijn niet te spreken over een plan van de DFL, waarbij een investeerder 1 miljard euro gaat betalen in ruil voor een deel van de inkomsten uit de marketingrechten. Ook bij andere wedstrijden werd geprotesteerd.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
4 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
4 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
14 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden