RB Leipzig blijft bij Augsburg steken op gelijkspel
AUGSBURG (ANP) - RB Leipzig heeft in de strijd om de top 4-plaatsen in de Bundesliga punten verspeeld. De ploeg met Xavi Simons bleef bij FC Augsburg steken op 2-2.
Leipzig staat vijfde met 37 punten. Dat zijn er 3 minder dan nummer 4 Borussia Dortmund. De eerste vier plaatsen in de Bundesliga geven aan het eind van het seizoen recht op het spelen van Champions League. Koploper Bayer Leverkusen heeft 52 punten.
Phillip Tietz opende de score voor Augsburg, waar Jeffrey Gouweleeuw de hele wedstrijd speelde. Leipzig kwam op gelijke hoogte door een treffer van voormalig Vitesse-speler Loïs Openda. Benjamin Sesko zette de bezoekers op 1-2, maar door een treffer van Ermedin Demirovic werd het weer gelijk.
Tennisballen
Doelman Finn Dahmen stopte zo'n tien minuten voor tijd nog een strafschop van Openda. Kort daarop werd Simons gewisseld voor Christoph Baumgartner, maar beide ploegen kwamen niet meer tot scoren.
Union Berlin boekte tegen VfL Wolfsburg de zesde overwinning van het seizoen dankzij een treffer van Danilho Doekhi (1-0). Union heeft door de zege afstand genomen van de degradatieplekken in de Bundesliga, maar staat nog steeds vijftiende.
De wedstrijd in Berlijn tegen VfL Wolfsburg lag meer dan een half uur stil nadat protesterende fans tennisballen op het veld hadden gegooid. De Duitse fans zijn niet te spreken over een plan van de DFL, waarbij een investeerder 1 miljard euro gaat betalen in ruil voor een deel van de inkomsten uit de marketingrechten. Ook bij andere wedstrijden werd geprotesteerd.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
46 minuten geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
47 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
56 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - In de binnenstad van Eindhoven barst een feest los nadat PSV de landstitel heeft gewonnen. Dat is te zien op live camerabeelden van Omroep Brabant. In de uitgaansstraat Stratumseind zijn veel mensen op de been en hangt rode rook.
1 uur geleden