RB Leipzig blijft bij Augsburg steken op gelijkspel
AUGSBURG (ANP) - RB Leipzig heeft in de strijd om de top 4-plaatsen in de Bundesliga punten verspeeld. De ploeg met Xavi Simons bleef bij FC Augsburg steken op 2-2.
Leipzig staat vijfde met 37 punten. Dat zijn er 3 minder dan nummer 4 Borussia Dortmund. De eerste vier plaatsen in de Bundesliga geven aan het eind van het seizoen recht op het spelen van Champions League. Koploper Bayer Leverkusen heeft 52 punten.
Phillip Tietz opende de score voor Augsburg, waar Jeffrey Gouweleeuw de hele wedstrijd speelde. Leipzig kwam op gelijke hoogte door een treffer van voormalig Vitesse-speler Loïs Openda. Benjamin Sesko zette de bezoekers op 1-2, maar door een treffer van Ermedin Demirovic werd het weer gelijk.
Tennisballen
Doelman Finn Dahmen stopte zo'n tien minuten voor tijd nog een strafschop van Openda. Kort daarop werd Simons gewisseld voor Christoph Baumgartner, maar beide ploegen kwamen niet meer tot scoren.
Union Berlin boekte tegen VfL Wolfsburg de zesde overwinning van het seizoen dankzij een treffer van Danilho Doekhi (1-0). Union heeft door de zege afstand genomen van de degradatieplekken in de Bundesliga, maar staat nog steeds vijftiende.
De wedstrijd in Berlijn tegen VfL Wolfsburg lag meer dan een half uur stil nadat protesterende fans tennisballen op het veld hadden gegooid. De Duitse fans zijn niet te spreken over een plan van de DFL, waarbij een investeerder 1 miljard euro gaat betalen in ruil voor een deel van de inkomsten uit de marketingrechten. Ook bij andere wedstrijden werd geprotesteerd.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
20 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.
20 uur geledenDORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
22 uur geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
22 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
23 uur geleden