Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ravage bij zalencentrum Den Haag na rellen grotendeels opgeruimd

Ravage bij zalencentrum Den Haag na rellen grotendeels opgeruimd

DEN HAAG (ANP) - De ravage die zaterdagavond ontstond nabij zalencentrum Opera aan de Haagse Fruitweg is grotendeels opgeruimd. Alleen de uitgebrande touringcar van vervoersmaatschappij HTM staat nog op straat, ziet een ANP-verslaggever.

Bij het zalencentrum wordt gebroken glas van ingegooide ruiten opgeveegd door een schoonmaker. Ook is nog veel brandschade te zien, aldus de ANP-fotograaf. Een woordvoerder van de gemeente Den Haag laat weten nog niet te kunnen zeggen hoeveel schade er precies is.

Zaterdagavond braken rellen uit rond een bijeenkomst van de Eritrese gemeenschap in Den Haag. Daarbij raakten voor zover bekend vier agenten gewond. De politie heeft meerdere mensen aangehouden. Volgens de politie ging het om een confrontatie tussen pro- en antiregeringsgezinde Eritreeërs.

Bij de rellen werd met stenen en vuurwerk naar agenten gegooid. De weg is inmiddels weer vrij van de stenen. Twee politievoertuigen werden in brand gestoken, die zijn opgeruimd. Al het andere puin, zoals verkeersborden die uit de grond zijn getrokken, is ook opgeruimd.

Meer uit Binnenland

Vrouw (19) omgekomen bij ongeval op de N59 bij Nieuwerkerk

NIEUWERKERK (ANP) - Een van de vier mensen die gewond raakten door een ernstig auto-ongeluk op de N59 bij het Zeeuwse Nieuwerkerk is overleden, meldt de politie. Het gaat om een 19-jarige inwoonster van Aagtekerke. Ze overleed ter plaatse.

33 minuten geleden
Meerdere gewonden door ernstig ongeluk op N59 bij Nieuwerkerk

NIEUWERKERK (ANP) - Door een ernstig ongeluk op de N59 bij het Zeeuwse Nieuwerkerk zijn zaterdagavond vier mensen gewond geraakt, meldt de politie. Hoe ernstig hun verwondingen zijn, kon een woordvoerder nog niet zeggen.

1 uur geleden
Politie op Bali wijst verdachten aan voor moord op Nederlander

DENPASAR (ANP) - De politie op Bali heeft twee buitenlanders aangewezen als verdachten van een fatale steekpartij waarbij begin deze week een Nederlander om het leven kwam. Vermoedelijk gaat het om twee mannen van 34 en 32 jaar uit Brazilië, meldt het Indonesische persbureau Antara. Volgens de politie zijn zij Indonesië ontvlucht.

3 uur geleden
Paar honderd mensen bij pacifistische demonstratie Malieveld

DEN HAAG (ANP) - Op het Malieveld in Den Haag demonstreren op zaterdagmiddag een paar honderd mensen tegen de oorlog in Iran. De demonstranten roepen de Nederlandse regering op om bij te dragen aan de-escalatie, diplomatie en politieke oplossingen in plaats van oorlog.

9 uur geleden
Gewonde na explosies en brand bij woning in Schiedam

SCHIEDAM (ANP) - In Schiedam is vrijdagavond een persoon gewond geraakt bij explosies en een brand bij een woning in de Van Marumstraat. Dat meldt de politie. De gewonde persoon is met brandwonden naar het ziekenhuis gebracht.

13 uur geleden
Nieuwe aanhoudingen om aanslag synagoge en voorbereiden explosie

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft drie mannen opgepakt die verdacht worden van betrokkenheid bij de explosie bij een synagoge in Rotterdam en het voorbereiden van een explosie bij een synagoge in Heemstede. Dit meldt het Openbaar Ministerie, dat geen mededelingen doet over de vermoedelijke rol van de nu aangehouden mannen.

1 dag geleden
Politie krijgt extra bevoegdheden voor doorzoeken sociale media

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet wil de politie meer mogelijkheden geven om in openbare informatie op sociale media en andere onlineplatforms informatie te verzamelen om verstoringen van de openbare orde te voorkomen. Een wetsvoorstel daartoe is vrijdag door de ministerraad goedgekeurd. Het moet ervoor zorgen dat de politie tijdig kan ingrijpen.

1 dag geleden