Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ratcliffe zet in op gloednieuw stadion Manchester United

Ratcliffe zet in op gloednieuw stadion Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Miljardair Jim Ratcliffe, een van de nieuwe eigenaren van Manchester United, wil graag een gloednieuw stadion bouwen naast Old Trafford. Dat stadion kan dienen als nationaal stadion voor het noorden van Engeland, zei de hoogste baas van chemiegigant INEOS tegen de BBC.

"Het wordt tijd dat iemand dat nationale stadion gaat bouwen", aldus Ratcliffe, die sinds dinsdag 25 procent van de aandelen bezit van de club uit de Premier League, waar Erik ten Hag trainer is. "Het loont om de hele zuidkant van Manchester nieuw leven in te blazen, met als kern een nieuw stadion. Een ultramodern stadion van wereldklasse, waar het Engelse elftal kan spelen, waar de finale van de FA Cup en de finale van de Champions League kan worden gehouden", aldus Ratcliffe.

Hij wil Manchester United ook weer terug aan de Europese top in het voetbal. "Het is de grootste en bekendste club ter wereld, het heeft de mooiste geschiedenis. Er zou het beste voetbal van de wereld gespeeld moeten worden, iets wat in het verleden af en toe het geval was", zei de man die het voetbalbedrijf van United gaat aanvoeren.

De club speelt sinds 1910 in het huidige Old Trafford, dat een capaciteit heeft van ruim 74.000 toeschouwers. United won voor het laatst de Premier League in 2013 en de Champions League in 2008. Momenteel staat de club zesde in de competitie.

Meer uit Voetbal

Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

24 minuten geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

26 minuten geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

6 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

10 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

10 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

13 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

13 uur geleden