Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf

Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf

AMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.

Rasmussen stond nog twee jaar bij Ajax onder contract. Fortuna Düsseldorf betaalt naar verluidt 1,5 miljoen euro voor hem. Rasmussen kreeg vorige maand te horen dat hij mocht vertrekken bij Ajax. Hij speelde 25 duels in het eerste elftal van de nummer 2 van afgelopen seizoen in de Eredivisie.

"Christian speelde al een aantal jaar bij Ajax, maar helaas heeft hij de definitieve stap tot basisspeler niet kunnen maken", reageert technisch directeur Alex Kroes op het vertrek van Rasmussen. "Hij is een harde werker en voor hem is het te hopen dat hij in de Tweede Bundesliga die extra stap wel kan maken om zo zijn carrière succesvol voort te zetten."

Andere uitgaande transfers

Kroes wil met de verkoop van een aantal overbodige spelers geld voor nieuwe aankopen creëren. Jakov Medic (Norwich City) en Kristian Hlynsson (FC Twente) en Jordan Henderson namen de afgelopen weken ook afscheid van Ajax. Het is nog niet bekend waar Henderson gaat voetballen.

Ajax rekent ook op een vertrek van Borna Sosa (Crystal Palace) en Sivert Mannsverk (Blackburn Rovers). De club wil deze zomer eveneens afscheid nemen van Chuba Akpom, Carlos Forbs, Branco van den Boomen en Jay Gorter.

Meer uit Voetbal

Vitesse: beroep tegen besluit KNVB 'ligt in lijn der verwachting'

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.

6 uur geleden
KNVB trekt licentie betaald voetbal Vitesse in

ZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.

6 uur geleden
Voetbalsters klopten Frankrijk tien jaar geleden voor het laatst

THUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.

6 uur geleden
Advocaat verlengt contract als bondscoach Curaçao tot eind 2025

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.

7 uur geleden
Heitinga wil 'vermakelijk' voetbal spelen met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga wil dat Ajax aanvallender speelt dan het afgelopen seizoen. "Marcel en ik staan voor voetbal dat goed bij Ajax past", doelde hij tijdens een persconferentie op zijn assistent Keizer. "We willen vermakelijk voetbal spelen. Daar mogen jullie mij op afrekenen."

7 uur geleden
Trainer Heitinga verwacht buitenspeler Moro snel bij Ajax

ZEIST (ANP) - Trainer John Heitinga verwacht dat Raúl Moro snel een contract bij Ajax tekent. "Ik verwacht hem binnen een aantal dagen wel bij ons", zei hij op een persconferentie tijdens een trainingskamp in Zeist.

8 uur geleden
Arsenal neemt middenvelder Nørgaard over van Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft middenvelder Christian Nørgaard overgenomen van Brentford. De clubs maakten geen details bekend, maar volgens Britse media betaalt Arsenal zo'n 11 miljoen euro voor de 31-jarige Deense international, die in Londen een tweejarig contract tekent.

9 uur geleden