Rapper Diddy schikt in 'racismezaak' met drankenconcern
LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse rapper Diddy en drankenconcern Diageo, bekend van merken als Guinness en Baileys, hebben geschikt in een rechtszaak die de artiest tegen het bedrijf had aangespannen. Sean Combs, zoals de rapper eigenlijk heet, vond dat Diageo hun zakelijke overeenkomst zou hebben verwaarloosd. Diddy beschuldigde het bedrijf ook van racisme.
In een gezamenlijke verklaring lieten de partijen weten dat alle geschillen zijn opgelost. Ook trekt Diddy zijn beschuldigingen en rechtszaken tegen het drankenbedrijf in. De zaak had onder meer te maken met het tequilamerk DeLeón, waar Diddy voor een deel eigenaar van was. Diageo laat weten dat er geen zakelijke relatie meer is met Diddy, en ook dat het bedrijf nu de enige eigenaar is van het merk DeLeón. Verdere details van de schikking werden niet bekendgemaakt.
De artiest had Diageo vorig jaar aangeklaagd omdat hij vond dat het bedrijf meer investeerde in andere drankmerken, en niet genoeg in de merken waar hij mede-eigenaar van was. Het bedrijf was zelf van mening dat het juist Diddy was die te weinig in de merken had geïnvesteerd. De 54-jarige Diddy werkte zo'n vijftien jaar samen met de drankproducent, aanvankelijk om wodkamerk Ciroc te promoten. Een paar jaar later volgde de samenwerking voor het tequilamerk DeLeón.
Meer uit Financieel
AMSTERDAM (ANP) - De chipbedrijven hoorden dinsdag bij de verliezers op de Amsterdamse aandelenbeurs. Besi, ASMI en ASML zakten tot 4,9 procent. De AEX-index op het Damrak sloot lager, na een kleine verliesbeurt een dag eerder. Beleggers waren vooral in afwachting van details van de deal die de Verenigde Staten met Iran hebben gesloten.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Medewerkers van drogisterijketens als Etos en Kruidvat dreigen te gaan staken, meldt vakbond FNV Handel. De vakbond is niet tevreden met het loonbod van de werkgevers voor een nieuwe cao en wil dat het plan van de bedrijven om de zondagstoeslag te halveren wordt geschrapt.
1 uur geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De marktwaarde van SpaceX is kort gestegen boven die van techconcern Microsoft. Daarmee bevindt het ruimtevaartbedrijf van Elon Musk zich in een nek-aan-nekrace met andere waardevolle bedrijven, nadat het eerder op de dag boven de marktwaarde van Amazon steeg.
1 uur geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - SpaceX heeft Amazon ingehaald als het op vier na meest waardevolle beursgenoteerde bedrijf ter wereld. Een aandeel in het ruimtevaartbedrijf ging vlak na de opening van Wall Street ruim 10 procent omhoog, waardoor de marktwaarde van het bedrijf van Elon Musk steeg tot 2,8 biljoen dollar. Het Amerikaanse tech- en webwinkelconcern heeft een marktwaarde van bijna 2,7 biljoen dollar.
2 uur geledenÉVIAN-LES-BAINS (ANP/RTR/AFP) - Donald Trump heeft gezegd dat de Verenigde Staten binnenkort weer sancties kunnen opleggen op Russische olie. Die uitspraak deed de Amerikaanse president dinsdag tijdens de G7-top in Frankrijk. Washington had eerder een tijdelijke ontheffing van sancties voor Russische olieladingen die al op zee waren verleend en vervolgens verlengd.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - De beurzen in New York zijn dinsdag voorzichtig begonnen, na de sterke opmars een dag eerder. Het vredesakkoord tussen de Verenigde Staten en Iran bleef zorgen voor optimisme. Het gebrek aan details van het akkoord, dat naar verwachting vrijdag wordt ondertekend, zorgde wel voor enige terughoudendheid.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - SpaceX koopt in een aandelendeal van 60 miljard dollar het bedrijf Cursor, dat actief is met de ontwikkeling van AI-hulpmiddelen voor programmeren. In april werd al bekend dat SpaceX die start-up wilde overnemen. Het ruimtevaart- en AI-bedrijf van Elon Musk ging afgelopen vrijdag naar de beurs in New York.
5 uur geleden