Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rapper Diddy schikt in 'racismezaak' met drankenconcern

Rapper Diddy schikt in 'racismezaak' met drankenconcern

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse rapper Diddy en drankenconcern Diageo, bekend van merken als Guinness en Baileys, hebben geschikt in een rechtszaak die de artiest tegen het bedrijf had aangespannen. Sean Combs, zoals de rapper eigenlijk heet, vond dat Diageo hun zakelijke overeenkomst zou hebben verwaarloosd. Diddy beschuldigde het bedrijf ook van racisme.

In een gezamenlijke verklaring lieten de partijen weten dat alle geschillen zijn opgelost. Ook trekt Diddy zijn beschuldigingen en rechtszaken tegen het drankenbedrijf in. De zaak had onder meer te maken met het tequilamerk DeLeón, waar Diddy voor een deel eigenaar van was. Diageo laat weten dat er geen zakelijke relatie meer is met Diddy, en ook dat het bedrijf nu de enige eigenaar is van het merk DeLeón. Verdere details van de schikking werden niet bekendgemaakt.

De artiest had Diageo vorig jaar aangeklaagd omdat hij vond dat het bedrijf meer investeerde in andere drankmerken, en niet genoeg in de merken waar hij mede-eigenaar van was. Het bedrijf was zelf van mening dat het juist Diddy was die te weinig in de merken had geïnvesteerd. De 54-jarige Diddy werkte zo'n vijftien jaar samen met de drankproducent, aanvankelijk om wodkamerk Ciroc te promoten. Een paar jaar later volgde de samenwerking voor het tequilamerk DeLeón.

Meer uit Financieel

Stevige minnen op beurzen New York, olie flink duurder

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York lieten donderdag flinke koersverliezen zien, terwijl de olieprijzen juist fors stegen. Op de financiële markten is er veel onzekerheid over de vredesbesprekingen die de Verenigde Staten en Iran zouden voeren over een einde van de oorlog in het Midden-Oosten.

1 uur geleden
Bloomberg: Pernod Ricard aast op moederbedrijf Jack Daniel's

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - Het Franse drankenconcern Pernod Ricard voert overnamegesprekken met het moederbedrijf van het bekende whiskeymerk Jack Daniel's. Dat melden bronnen aan persbureau Bloomberg. Op Wall Street ging de beurskoers van dat bedrijf Brown-Forman fors omhoog door het bericht.

1 uur geleden
Bonden schorten stakingen bij DHL Express op voor nieuw overleg

UTRECHT (ANP) - Vakbonden FNV en CNV schorten de stakingen bij DHL Express op voor nieuw overleg in het cao-conflict bij het bedrijf. In de afgelopen tijd waren er vier 24-uursstakingen bij meerdere vestigingen van DHL Express. Volgens de bonden heeft de directie nu nieuwe toezeggingen gedaan.

2 uur geleden
Onderzoek: 23.000 minder rokers door verkoopverbod tabak supers

AMSTERDAM (ANP) - Door het verbod op de verkoop van tabak in supermarkten, minisupers en nachtwinkels per 1 juli 2024 was het aantal rokers aan het einde van dat jaar naar schatting met 23.000 gedaald. Dat meldt SEO Economisch Onderzoek. Dat komt volgens de onderzoekers neer op een daling van circa 1 procent van het totaal aantal mensen dat rookt in Nederland.

2 uur geleden
Verlies voor AEX-index, olieprijzen weer flink hoger

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is donderdag met verlies gesloten. Ook de beurzen elders in Europa lieten rode cijfers zien door onzekerheid bij beleggers over de vredesbesprekingen in het Midden-Oosten. De olieprijzen gingen weer flink omhoog.

4 uur geleden
VS schrappen bank en potasbedrijven uit Belarus van sanctielijst

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten hebben sancties opgeheven voor een aantal bedrijven uit Belarus, waaronder grote producenten van de voor kunstmest belangrijke grondstof potas. Daarnaast geeft het Amerikaanse ministerie van Financiën toestemming om weer zaken te doen met de Belarussische staatsbank Belinvestbank. De bedrijven belandden eerder op de Amerikaanse sanctielijst vanwege de steun van Belarus aan de Russische inval in Oekraïne.

4 uur geleden
Duitsland neemt maatregelen rond prijzen aan de pomp

BERLIJN (ANP/RTR) - De Duitse Bondsdag heeft een wet aangenomen die de sterke stijging van brandstofprijzen moet beteugelen. Vanaf april mogen tankstations enkel een keer per dag, rond het middaguur, hun prijzen verhogen. Prijzen verlagen mag de hele dag door. Overtredingen kunnen bestraft worden met boetes tot 100.000 euro.

5 uur geleden