Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Raphinha vreest voor gevolgen transfers Barça door zaak Olmo

Raphinha vreest voor gevolgen transfers Barça door zaak Olmo

JEDDAH (ANP/AFP/RTR) - Voetballer Raphinha van FC Barcelona vreest dat de zaak rond de mislukte inschrijving van Dani Olmo bij de club effect kan hebben op toekomstige transfers. De financieel geplaagde Spaanse topclub slaagde er de afgelopen weken niet in Olmo speelgerechtigd te krijgen voor de tweede helft van het seizoen. Barcelona heeft de zaak nog voorgelegd bij de hoogste Spaanse sportrechtbank, maar kan in afwachting van een uitspraak geen beroep doen op de speler en ook niet op Pau Víctor.

"Ik denk dat het effect kan hebben", reageerde Raphinha op de vraag of hij denkt dat het gevolgen kan hebben voor toekomstige transfers van FC Barcelona. "Ik kan geen nee zeggen, want dan zou ik liegen en zo ben ik niet."

De aanvaller zei dat het lastig is voor zijn teamgenoten Olmo en Víctor, die wel zijn meegereisd naar Jeddah in Saudi-Arabië voor de halve finale van de Spaanse Supercup woensdag tegen Athletic Club uit Bilbao. "Het is lastig voor hen, om niet te weten of ze mogen spelen. We hopen dat diegenen die erover gaan het snel kunnen oplossen, zodat ze weer voor ons kunnen spelen."

'Dichter bij elkaar'

Barcelona-coach Hansi Flick denkt dat het wel mee zal vallen en zei dat de club nog steeds heel aantrekkelijk is voor spelers. "Ik heb vertrouwen in de club. Ik houd van alles in Barcelona en ik zou zeggen, kom en teken een contract. Ik heb daar geen twijfels over."

Flick probeert iets positiefs te vinden in het gemis van Olmo en Víctor, van wie hij verwacht dat ze niet speelgerechtigd zullen zijn voor het duel van woensdag. "Het enige wat we kunnen doen is wachten. We missen Olmo zeker, omdat hij iedere wedstrijd totaal kan veranderen. Maar ik denk dat het ook iets is dat de spelers dichter bij elkaar kan brengen. We zullen als een team moeten spelen."

Meer uit Voetbal

Rutten wil met Curaçao zelfde route als Advocaat bewandelen

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten gaat als bondscoach van de voetballers van Curaçao op dezelfde weg verder die zijn voorganger Dick Advocaat was ingeslagen. "Advocaat is een heel kundig man. Het zou heel raar zijn als ik de boel opeens heel anders zou aanpakken dan Dick", stelde Rutten vrijdag tijdens een persconferentie van de Curaçaose voetbalbond.

13 uur geleden
Bayern München na zege op Borussia Mönchengladbach fier aan kop

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München stevent af op de landstitel in de Bundesliga. Het elftal van coach Vincent Kompany won vrijdagavond met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. Bayern München staat 14 punten voor op nummer 2 Borussia Dortmund, dat nog wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.

13 uur geleden
Hekkensluiter Heracles Almelo en FC Utrecht delen de punten (0-0)

ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Utrecht is geëindigd in 0-0. De thuisploeg van trainer en technisch directeur Ernest Faber, die deze week Vincent Heilmann aan zijn staf toevoegde als assistent, blijft hekkensluiter in de Eredivisie met nu 3 punten achter Telstar. Utrecht blijft achtste.

14 uur geleden
Veurink beschikt weer over Van de Donk voor duel met Ierland

ZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.

18 uur geleden
Mexico zet 100.000 agenten en militairen in rond WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.

19 uur geleden
Middenvelder Lingard wordt ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.

19 uur geleden
Van Persie heeft spelers aangesproken op mentaliteit tegen Twente

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft met de spelersgroep van Feyenoord gesproken over de mentaliteit van de spelers in de wedstrijd tegen FC Twente, die afgelopen zondag met 2-0 werd verloren. Dat zei de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie op een persconferentie in aanloop naar het uitduel met NAC Breda van zondag.

21 uur geleden