Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Raphinha scoort driemaal voor Barcelona tegen Bayern München

Raphinha scoort driemaal voor Barcelona tegen Bayern München

BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft FC Barcelona aan een ruime zege op Bayern München in de Champions League geholpen (4-1). De Braziliaan scoorde driemaal voor de koploper van Spanje. Robert Lewandowski trof eenmaal doel. Harry Kane tekende voor de gelijkmaker van de bezoekers uit Duitsland (1-1).

Frenkie de Jong mocht na een uur invallen bij de thuisploeg. Barcelona lijkt klaar voor de topper van zaterdag tegen Real Madrid. Barcelona verloor vier jaar geleden nog met 2-8 van Bayern München. Hansi Flick, de huidige trainer van de Spanjaarden, was destijds coach van Bayern München.

Trainer Arne Slot won met Liverpool de uitwedstrijd tegen RB Leipzig (0-1). Darwin Núñez maakte het enige doelpunt. Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo hadden een basisplaats bij de koploper van Engeland. Xavi Simons en Lutsharel Geertruida verschenen aan de aftrap voor de thuisploeg.

Nathan Aké, weer hersteld van een blessure, won met Manchester City van Sparta Praag (5-0). Erling Haaland (2), Phil Foden, John Stones en Matheus Nunes maakten de doelpunten van de kampioen van Engeland. Denzel Dumfries en Stefan de Vrij boekten met Internazionale een zwaarbevochten uitzege op Young Boys (0-1). Marcus Thuram maakt in blessuretijd de enige treffer (0-1). Trainer Pepijn Lijnders verloor met Red Bull Salzburg een thuisduel met Dinamo Zagreb (0-2). Sandro Kulenovic en Bruno Petkovic maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Servië.

Meer uit Voetbal

Iran en Egypte maken bezwaar tegen Pride-wedstrijd op WK voetbal

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran en Egypte zijn er niet van gediend dat hun onderlinge duel op het WK voetbal volgend jaar in het teken staat van de lhbtqi+-gemeenschap. Volgens Iraanse media hebben de landen daartegen een protest ingediend.

4 minuten geleden
Paris Saint-Germain mist zieke Dembélé tegen Athletic

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain neemt het woensdag in de Champions League tegen Athletic op zonder Ousmane Dembélé. De winnaar van de Gouden Schoen is sinds maandag ziek, zo meldt de Franse topclub. PSG staat tweede in de rangschikking met 12 punten uit vijf duels. Athletic staat 27e.

11 minuten geleden
Müller blijft na missen Amerikaanse voetbaltitel bij Vancouver

VANCOUVER (ANP/DPA) - Thomas Müller voetbalt ook komend seizoen bij Vancouver Whitecaps. De Canadese club, die zaterdag de finale om de titel in de Major League Soccer (MLS) verloor van Inter Miami, meldt dat het de optie in het contract van de Duitse aanvaller heeft gelicht.

1 uur geleden
Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

13 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

15 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

18 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

19 uur geleden