Raphinha scoort driemaal voor Barcelona tegen Bayern München
BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft FC Barcelona aan een ruime zege op Bayern München in de Champions League geholpen (4-1). De Braziliaan scoorde driemaal voor de koploper van Spanje. Robert Lewandowski trof eenmaal doel. Harry Kane tekende voor de gelijkmaker van de bezoekers uit Duitsland (1-1).
Frenkie de Jong mocht na een uur invallen bij de thuisploeg. Barcelona lijkt klaar voor de topper van zaterdag tegen Real Madrid. Barcelona verloor vier jaar geleden nog met 2-8 van Bayern München. Hansi Flick, de huidige trainer van de Spanjaarden, was destijds coach van Bayern München.
Trainer Arne Slot won met Liverpool de uitwedstrijd tegen RB Leipzig (0-1). Darwin Núñez maakte het enige doelpunt. Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo hadden een basisplaats bij de koploper van Engeland. Xavi Simons en Lutsharel Geertruida verschenen aan de aftrap voor de thuisploeg.
Nathan Aké, weer hersteld van een blessure, won met Manchester City van Sparta Praag (5-0). Erling Haaland (2), Phil Foden, John Stones en Matheus Nunes maakten de doelpunten van de kampioen van Engeland. Denzel Dumfries en Stefan de Vrij boekten met Internazionale een zwaarbevochten uitzege op Young Boys (0-1). Marcus Thuram maakt in blessuretijd de enige treffer (0-1). Trainer Pepijn Lijnders verloor met Red Bull Salzburg een thuisduel met Dinamo Zagreb (0-2). Sandro Kulenovic en Bruno Petkovic maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Servië.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
5 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
15 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
17 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
18 uur geleden