Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Raphinha scoort driemaal voor Barcelona tegen Bayern München

Raphinha scoort driemaal voor Barcelona tegen Bayern München

BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft FC Barcelona aan een ruime zege op Bayern München in de Champions League geholpen (4-1). De Braziliaan scoorde driemaal voor de koploper van Spanje. Robert Lewandowski trof eenmaal doel. Harry Kane tekende voor de gelijkmaker van de bezoekers uit Duitsland (1-1).

Frenkie de Jong mocht na een uur invallen bij de thuisploeg. Barcelona lijkt klaar voor de topper van zaterdag tegen Real Madrid. Barcelona verloor vier jaar geleden nog met 2-8 van Bayern München. Hansi Flick, de huidige trainer van de Spanjaarden, was destijds coach van Bayern München.

Trainer Arne Slot won met Liverpool de uitwedstrijd tegen RB Leipzig (0-1). Darwin Núñez maakte het enige doelpunt. Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo hadden een basisplaats bij de koploper van Engeland. Xavi Simons en Lutsharel Geertruida verschenen aan de aftrap voor de thuisploeg.

Nathan Aké, weer hersteld van een blessure, won met Manchester City van Sparta Praag (5-0). Erling Haaland (2), Phil Foden, John Stones en Matheus Nunes maakten de doelpunten van de kampioen van Engeland. Denzel Dumfries en Stefan de Vrij boekten met Internazionale een zwaarbevochten uitzege op Young Boys (0-1). Marcus Thuram maakt in blessuretijd de enige treffer (0-1). Trainer Pepijn Lijnders verloor met Red Bull Salzburg een thuisduel met Dinamo Zagreb (0-2). Sandro Kulenovic en Bruno Petkovic maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Servië.

Meer uit Voetbal

Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

5 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

6 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

8 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

18 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

22 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

22 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

23 uur geleden