Raphinha scoort driemaal voor Barcelona tegen Bayern München
BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft FC Barcelona aan een ruime zege op Bayern München in de Champions League geholpen (4-1). De Braziliaan scoorde driemaal voor de koploper van Spanje. Robert Lewandowski trof eenmaal doel. Harry Kane tekende voor de gelijkmaker van de bezoekers uit Duitsland (1-1).
Frenkie de Jong mocht na een uur invallen bij de thuisploeg. Barcelona lijkt klaar voor de topper van zaterdag tegen Real Madrid. Barcelona verloor vier jaar geleden nog met 2-8 van Bayern München. Hansi Flick, de huidige trainer van de Spanjaarden, was destijds coach van Bayern München.
Trainer Arne Slot won met Liverpool de uitwedstrijd tegen RB Leipzig (0-1). Darwin Núñez maakte het enige doelpunt. Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo hadden een basisplaats bij de koploper van Engeland. Xavi Simons en Lutsharel Geertruida verschenen aan de aftrap voor de thuisploeg.
Nathan Aké, weer hersteld van een blessure, won met Manchester City van Sparta Praag (5-0). Erling Haaland (2), Phil Foden, John Stones en Matheus Nunes maakten de doelpunten van de kampioen van Engeland. Denzel Dumfries en Stefan de Vrij boekten met Internazionale een zwaarbevochten uitzege op Young Boys (0-1). Marcus Thuram maakt in blessuretijd de enige treffer (0-1). Trainer Pepijn Lijnders verloor met Red Bull Salzburg een thuisduel met Dinamo Zagreb (0-2). Sandro Kulenovic en Bruno Petkovic maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Servië.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.
16 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
1 dag geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.
1 dag geledenVIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
1 dag geleden