Raonic na vier jaar weer in finale masterstoernooi
NEW YORK (ANP) - De Canadese tennisser Milos Raonic heeft de finale bereikt van het ATP-toernooi van Cincinnati, dat wordt gespeeld in New York. De nummer 30 van de wereld versloeg de Griek Stefanos Tsitsipas in twee sets: 7-6 (5) 6-3. Eén break, in de vierde game van de tweede set, was voor Raonic genoeg om de partij naar zich toe te trekken.
Tsitsipas had eerder in de week met Kevin Anderson en John Isner al twee servicekanonnen verslagen op Flushing Meadows, maar de Griekse nummer 6 van de wereld kreeg geen grip op de harde opslagen van Raonic. De Canadees serveerde zo sterk dat Tsitsipas amper kansen kreeg.
De 29-jarige Raonic staat voor het eerst in vier jaar in de finale van een masterstoernooi. Hij verloor toen in Indian Wells van Novak Djokovic. Het is ook al ruim vier jaar geleden dat de Canadees voor het laatst een toernooi won, in Brisbane. Dat betekende zijn achtste ATP-titel. In de finale van het masterstoernooi van Cincinnati neemt Raonic het zaterdag op tegen Djokovic of Roberto Bautista Agut.
Meer uit Sport
ENSTONE (ANP) - Autocoureur Franco Colapinto rijdt ook volgend seizoen voor de Formule 1-renstal Alpine. De 23-jarige Argentijn heeft zijn contract met het team verlengd, meldt Alpine.
21 minuten geledenWEVELGEM (ANP) - Pascal Eenkhoorn rijdt tot eind 2028 bij Soudal Quick-Step. De 29-jarige wielrenner heeft zijn contract bij de Belgische WorldTour-formatie, die volgend jaar verdergaat als Soudal Safety Jogger, met twee jaar verlengd.
2 uur geledenBERLIJN (ANP/AFP/DPA) - De Keniaanse marathonloper Sabastian Sawe heeft zich vanwege een blessure afgemeld voor de marathon van Berlijn eind september. De 31-jarige Keniaan liep afgelopen april tijdens de marathon van Londen als eerste officieel onder de magische grens van 2 uur (1.59.30).
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennissers Karolina Muchová en Jakub Menšík hebben het gemengd dubbelspel van de US Open gewonnen. Het Tsjechische koppel versloeg in de finale de Zwitserse Belinda Bencic en de Italiaan Flavio Cobolli in de supertiebreak: 5-3 1-6 10-6.
5 uur geledenWINSTON-SALEM (ANP) - Tennisser Mees Röttgering is uitgeschakeld bij het ATP-toernooi in Winston-Salem in de Verenigde Staten. De 19-jarige Nederlander moest in de derde ronde zijn meerdere erkennen in de als vierde geplaatste Brit Arthur Fery, die hem met 6-3 6-3 aan de kant zette.
15 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisster Arantxa Rus heeft het Nederlandse onderonsje tegen Suzan Lamens in de tweede kwalificatieronde van de US Open met 6-3 6-4 gewonnen. Ze treft in de derde en laatste ronde de Zwitserse Susan Bandecchi.
15 uur geledenROQUETES (ANP) - Wielrenner Matthew Brennan heeft de vijfde etappe van de Vuelta gewonnen. De 21-jarige Brit van Visma-Lease a Bike was na ruim 173 kilometer tussen Falset en Roquetes de snelste in de sprint.
20 uur geleden