Raonic na vier jaar weer in finale masterstoernooi
NEW YORK (ANP) - De Canadese tennisser Milos Raonic heeft de finale bereikt van het ATP-toernooi van Cincinnati, dat wordt gespeeld in New York. De nummer 30 van de wereld versloeg de Griek Stefanos Tsitsipas in twee sets: 7-6 (5) 6-3. Eén break, in de vierde game van de tweede set, was voor Raonic genoeg om de partij naar zich toe te trekken.
Tsitsipas had eerder in de week met Kevin Anderson en John Isner al twee servicekanonnen verslagen op Flushing Meadows, maar de Griekse nummer 6 van de wereld kreeg geen grip op de harde opslagen van Raonic. De Canadees serveerde zo sterk dat Tsitsipas amper kansen kreeg.
De 29-jarige Raonic staat voor het eerst in vier jaar in de finale van een masterstoernooi. Hij verloor toen in Indian Wells van Novak Djokovic. Het is ook al ruim vier jaar geleden dat de Canadees voor het laatst een toernooi won, in Brisbane. Dat betekende zijn achtste ATP-titel. In de finale van het masterstoernooi van Cincinnati neemt Raonic het zaterdag op tegen Djokovic of Roberto Bautista Agut.
Meer uit Sport
SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.
3 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn de Pro League begonnen met een zege op Duitsland. In Santiago del Estero in Argentinië won de ploeg van bondscoach Raoul Ehren met 2-0. Yibbi Jansen en Joosje Burg zorgden voor de doelpunten.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vond dat Atlético Madrid dinsdag in de Champions League een verdiende zege (2-3) boekte in Eindhoven. "Het begin was voor ons, daarna namen zij het heft in handen", zei Bosz.
9 uur geledenDORTMUND (ANP) - De Noorse handbalsters hebben op het WK handbal in Duitsland en Nederland de halve finale bereikt. De Europese kampioen versloeg in Dortmund Montenegro in de kwartfinale met 32-23. Noorwegen treft in de halve finale Nederland, als de Nederlandse ploeg woensdag in de kwartfinale wint van Hongarije.
14 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Kickbokser Jamal Ben Saddik is veroordeeld tot vier jaar celstraf voor ontvoering. De correctionele rechtbank van Antwerpen vond het bewezen dat hij een voortrekkersrol speelde in de ontvoering van een havenarbeider. Drie andere verdachten kregen celstraffen van dertig maanden tot vier jaar.
18 uur geledenMILTON KEYNES (ANP) - Topadviseur Helmut Marko vertrekt na ruim twintig jaar bij Red Bull Racing, bevestigt het Formule 1-team van Max Verstappen. De Oostenrijkse renstal won in de tijd van Marko (82) acht wereldtitels, vier met Sebastian Vettel en vier met Verstappen, en zes constructeurstitels.
20 uur geledenBEUNINGEN (ANP) - Triatlete Rachel Klamer heeft haar loopbaan beëindigd. Dat meldt de viervoudig olympiër op haar Instagram-account. Na haar veertiende plaats op de triatlon van de Olympische Spelen van Parijs sloot ze niet uit in Los Angeles voor haar vijfde Spelen te gaan.
1 dag geleden