Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Raonic na vier jaar weer in finale masterstoernooi

Raonic na vier jaar weer in finale masterstoernooi

NEW YORK (ANP) - De Canadese tennisser Milos Raonic heeft de finale bereikt van het ATP-toernooi van Cincinnati, dat wordt gespeeld in New York. De nummer 30 van de wereld versloeg de Griek Stefanos Tsitsipas in twee sets: 7-6 (5) 6-3. Eén break, in de vierde game van de tweede set, was voor Raonic genoeg om de partij naar zich toe te trekken.

Tsitsipas had eerder in de week met Kevin Anderson en John Isner al twee servicekanonnen verslagen op Flushing Meadows, maar de Griekse nummer 6 van de wereld kreeg geen grip op de harde opslagen van Raonic. De Canadees serveerde zo sterk dat Tsitsipas amper kansen kreeg.

De 29-jarige Raonic staat voor het eerst in vier jaar in de finale van een masterstoernooi. Hij verloor toen in Indian Wells van Novak Djokovic. Het is ook al ruim vier jaar geleden dat de Canadees voor het laatst een toernooi won, in Brisbane. Dat betekende zijn achtste ATP-titel. In de finale van het masterstoernooi van Cincinnati neemt Raonic het zaterdag op tegen Djokovic of Roberto Bautista Agut.

Meer uit Sport

Judoka Van Lieshout verrast zichzelf met snelle EK-zege

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.

38 minuten geleden
Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

3 uur geleden
Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

5 uur geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

5 uur geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

8 uur geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

9 uur geleden
Zuid-Korea wil in 2028 met een race terugkeren in Formule 1

INCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.

9 uur geleden