Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rankovic wil van ADO Den Haag stabiele club maken

Rankovic wil van ADO Den Haag stabiele club maken

DEN HAAG (ANP) - Aleksandar Rankovic wil van ADO Den Haag een stabiele eredivisieclub maken. Dat zei de 41-jarige Serviër maandag bij zijn presentatie als hoofdtrainer. "Ik weet dat het niet gemakkelijk wordt, maar ik weet ook dat het kan", zei Rankovic.

Rankovic speelde eerder 6 jaar bij de club. "Ik heb hier alles gemaakt. Promotie, degradatie, het Zuiderpark, het verhuizen naar een nieuw stadion. Dat ik nu de kans krijg hier als hoofdtrainer aan de slag te gaan is een droom die uitkomt. Ik heb altijd een warm gevoel gehouden bij deze club en dat heb ik vanaf het begin ook bij de onderhandelingen voor mijn nieuwe functie gehad."

Richard Knopper, Michele Santoni en Rick Hoogendorp zijn door Rankovic als assistenten gekozen. De technische staf is voor twee jaar vastgelegd. Naast speler was Rankovic eerder ook jeugdtrainer bij de Haagse club. Hij was eerder bovendien assistent van Henk Fraser bij Vitesse en Sparta Rotterdam.

Vertrouwen

Technisch adviseur Martin Jol zei veel vertrouwen te hebben in de nieuwe coach. "Ik heb al langere tijd een wat oppervlakkig contact met hem en daarbij altijd het idee gehad dat ik hem ooit naar Den Haag zou halen. We hebben te maken met een strijder, een kapitein, met iemand met gevoel voor de club. We willen een nieuw ADO Den Haag en Aleksandar is de juiste man om dat doel te bereiken."

Ook Jol, Hagenaar, oud-trainer van onder meer Ajax en Tottenham Hotspur, weet dat het niet allemaal vanzelf zal gaan. "Dit seizoen hebben we gezien dat het niet altijd meevalt. Maar met de aanstelling van deze vier gasten zijn we op de goede weg, daarvan ben ik overtuigd. Waar wij op hopen is een winnend team dat het publiek weer op de banken krijgt. En dat talenten ontwikkelt zoals dat hier vroeger ook gebeurde. Ik denk dat onze toekomst er goed uitziet."

Meer uit Voetbal

Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

5 uur geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

8 uur geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

9 uur geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

10 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

21 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

1 dag geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden