Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ranieri na eindigen ongeslagen reeks: dit doet bijzonder pijn

Ranieri na eindigen ongeslagen reeks: dit doet bijzonder pijn

ALKMAAR (ANP) - Claudio Ranieri kon moeilijk leven met de eerste nederlaag van AS Roma in het nieuwe jaar. De ervaren coach vond zijn elftal in de uitwedstrijd tegen AZ in de Europa League na rust beter, maar zag de thuisploeg in de slotfase het verschil maken: 1-0.

"We hebben best wat kansen gecreëerd na rust. We lieten de bal snel rondgaan. Toch hebben we verloren en de eindstand is uiteindelijk het belangrijkste. Dit doet bijzonder pijn", aldus Ranieri, die tijdens de persconferentie veel vragen van Italiaanse journalisten kreeg over het uitblijven van een goed resultaat in uitwedstrijden. AS Roma won in april vorig jaar voor het laatst een duel buiten het eigen stadion.

"Ik zou niet weten waar dat aan ligt", vervolgde Ranieri. "Misschien spelen we de volgende keer juist wel slechter en winnen we wel."

José Mourinho, die vorig jaar nog coach was van Roma, noemde het vooral een mentaal probleem. Ranieri: "Ik weet niet of dat zo is. Je moet er altijd in geloven dat je kunt winnen."

AS Roma had tot donderdag de laatste zeven duels niet verloren.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

11 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

12 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

12 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

13 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

14 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

15 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

1 dag geleden