Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ranieri na eindigen ongeslagen reeks: dit doet bijzonder pijn

Ranieri na eindigen ongeslagen reeks: dit doet bijzonder pijn

ALKMAAR (ANP) - Claudio Ranieri kon moeilijk leven met de eerste nederlaag van AS Roma in het nieuwe jaar. De ervaren coach vond zijn elftal in de uitwedstrijd tegen AZ in de Europa League na rust beter, maar zag de thuisploeg in de slotfase het verschil maken: 1-0.

"We hebben best wat kansen gecreëerd na rust. We lieten de bal snel rondgaan. Toch hebben we verloren en de eindstand is uiteindelijk het belangrijkste. Dit doet bijzonder pijn", aldus Ranieri, die tijdens de persconferentie veel vragen van Italiaanse journalisten kreeg over het uitblijven van een goed resultaat in uitwedstrijden. AS Roma won in april vorig jaar voor het laatst een duel buiten het eigen stadion.

"Ik zou niet weten waar dat aan ligt", vervolgde Ranieri. "Misschien spelen we de volgende keer juist wel slechter en winnen we wel."

José Mourinho, die vorig jaar nog coach was van Roma, noemde het vooral een mentaal probleem. Ranieri: "Ik weet niet of dat zo is. Je moet er altijd in geloven dat je kunt winnen."

AS Roma had tot donderdag de laatste zeven duels niet verloren.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

35 minuten geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

49 minuten geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

1 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

2 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

3 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

5 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

5 uur geleden