Rangnick stelt voor de League Cup in Engeland af te schaffen
MANCHESTER (ANP) - De Engelse voetbalbond zou er goed aan doen de League Cup, het tweede bekertoernooi na de FA Cup, af te schaffen. Dat zei Ralf Rangnick, de Duitse interim-trainer van Manchester United, vrijdag.
Engelse clubs zitten vanwege het drukke speelschema behoorlijk in de knel, zeker nu veel selecties zijn getroffen door het coronavirus. Meerdere wedstrijden zijn de voorbije week uitgesteld.
"Engeland is, van de vijf grootste competities in Europa, het enige land dat twee bekercompetities speelt", zei Rangnick. "Ik weet dat de League Cup nog steeds wordt gehouden voor de clubs uit de derde en vierde klasse, om hun financiële situatie te verbeteren. Maar als we het hebben over een strakke kalender en de vele wedstrijden die de clubs moeten spelen, is dat iets om over te praten."
Rangnick verwelkomde de maandag aangekondigde stap tot het afschaffen van een 'replay' bij een gelijkspel in de derde en vierde ronde van de FA Cup. Het plan is om voortaan bij een gelijke stand te verlengen en daarna eventueel strafschoppen te laten nemen om tot een winnaar te komen.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP/RTR) - Coco Gauff krijgt veel bijval van andere toptennissters na haar woedeuitbarsting van dinsdag op de Australian Open. De Amerikaanse nummer 3 van de wereld klaagde over het gebrek aan privacy in Melbourne en daar zijn haar landgenotes Amanda Anisimova en Jessica Pegula en de Poolse Iga Swiatek het mee eens. "De vraag is of we tennissers zijn of dieren in de dierentuin, die zelfs in de gaten worden gehouden als ze naar de wc gaan", zei Swiatek.
21 minuten geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Iga Swiatek blijft ook dit jaar zonder eindzege op de Australian Open. De Poolse nummer 2 van de wereld, die de drie andere grandslamtoernooien al wel won, verloor in de kwartfinales in Melbourne van de Kazachse Elena Rybakina: 5-7 1-6.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic is in de kwartfinales van de Australian Open ontsnapt aan uitschakeling. Zijn Italiaanse tegenstander Lorenzo Musetti gaf door een blessure op in de derde set, na de eerste twee te hebben gewonnen: 6-4 6-3 1-3.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Coco Gauff wil graag dat niet alle emoties van teleurgestelde spelers worden uitgezonden en meer ruimte voor privémomenten bij de grote toernooien. Dat zei de Amerikaanse na haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open tegen de Oekraïense Elena Svitolina.
19 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In de Rod Laver Arena in het hete Melbourne klopte de Spaanse nummer 1 van de wereld thuisfavoriet Alex De Minaur: 7-5 6-2 6-1. Alcaraz is dit toernooi nog zonder setverlies.
23 uur geledenBARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft zich dinsdag op het Formule 1-circuit in Barcelona voor het eerst laten zien in de nieuwe RB22. De viervoudige wereldkampioen van Red Bull nam tijdens de tweede besloten testdag plaats achter het stuur. Na het verliezen van zijn wereldtitel deed hij dat met nummer 3 op de auto in plaats van nummer 1.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - Tot nu toe zijn bijna 20.000 kaarten verkocht voor het TeamNL Huis dat tijdens de Winterspelen in Milaan staat. Volgens een woordvoerster van NOC*NSF is dit ongeveer tweederde van het totaal aantal beschikbare tickets.
1 dag geleden