Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rangnick: Oostenrijk in een van zwaarste poules op EK

Rangnick: Oostenrijk in een van zwaarste poules op EK

HAMBURG (ANP) - Bondscoach Ralf Rangnick vindt dat hij met Oostenrijk in een van de sterkste poules van het EK terecht is gekomen. De Oostenrijkers stuiten volgend jaar zomer op de Europese eindronde in Duitsland in de groepsfase op het Nederlands elftal, Frankrijk en Polen, Wales, Finland of Estland.

"Dit is wel een van de lastigste poules", zei Rangnick na de loting in Hamburg. "Alleen met Italië uit pot 4 was het nog zwaarder geweest. Maar voor een klein land als Oostenrijk wordt dit een enorme uitdaging. Frankrijk en Nederland heb ik vaak zien spelen. Dat zijn in ieder geval ploegen die aanvallen. Ze hebben topspelers die iedereen in Europa wel kent."

De nummers 1 en 2 en vier beste nummers 3 van de poules gaan naar de achtste finales. "De poule overleven, dat is ons doel", zei Rangnick die vorige maand met zijn ploeg een oefenduel met Duitsland won (2-0). "We spelen goed samen als team en ik denk dat de gemiddelde leeftijd van onze ploeg nu ideaal is. We hebben ervaren spelers en talenten."

Nederland speelde twintig keer tegen Oostenrijk. Dat leverde tien overwinningen, vier gelijke spelen en zes nederlagen op. Oranje versloeg Oostenrijk in de groepsfase van het laatste EK (2-0). Memphis Depay en Denzel Dumfries scoorden in de Johan Cruijff ArenA.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

10 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

11 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

11 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

11 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

12 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

13 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

13 uur geleden