Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rangnick ook na EK bondscoach van Oranje-opponent Oostenrijk

Rangnick ook na EK bondscoach van Oranje-opponent Oostenrijk

WENEN (ANP) - Ralf Rangnick blijft ook na het komende EK aan als bondscoach van Oostenrijk. Dat heeft sportdirecteur Peter Schöttel gezegd tegen het Oostenrijkse persbureau APA. Oostenrijk neemt het in de zomer op het EK op tegen Oranje.

"Het wordt zijn eerste EK. Ik weet dat hij erg gefocust zal zijn, zodat hij zijn doelen kan bereiken. En hij wil zeker ook naar een WK", aldus Schöttel. "Het is aannemelijk dat er wordt geïnformeerd door andere clubs en bonden en dat zij zijn geweldige werk in Oostenrijk ook zullen opmerken. Dat zou het geval moeten zijn."

Als gevolg van de kwalificatie voor het EK zou het contract van Rangnick zijn verlengd tot en met het WK van 2026, in de VS, Canada en Mexico. "We hebben een contract dat voor beide partijen heel duidelijk is", houdt de directeur zich op de vlakte.

Tegenstander

Oostenrijk is op 25 juni op het EK in Duitsland de tegenstander van Oranje. De ploeg van Rangnick neemt het ook op tegen Frankrijk en een land uit de play-offs.

De 65-jarige Rangnick werkte de afgelopen jaren ook bij onder meer RB Leipzig en Manchester United.

Meer uit Voetbal

Bayern München-verdediger Davies loopt spierblessure op

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.

3 uur geleden
Messi verliest met Inter Miami eerste wedstrijd van het seizoen

LOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.

4 uur geleden
Grim: gelijkspel was maximaal haalbare voor Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

12 uur geleden
Ajax en NEC spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.

13 uur geleden
Manchester City verslaat Newcastle en verkleint gat met Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.

14 uur geleden
NAC wint van FC Volendam met 1-0 door doelpunt in slotfase

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.

14 uur geleden
Dortmund speelt gelijk in aanloop naar topduel met Bayern München

LEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.

15 uur geleden