Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rangnick ook na EK bondscoach van Oranje-opponent Oostenrijk

Rangnick ook na EK bondscoach van Oranje-opponent Oostenrijk

WENEN (ANP) - Ralf Rangnick blijft ook na het komende EK aan als bondscoach van Oostenrijk. Dat heeft sportdirecteur Peter Schöttel gezegd tegen het Oostenrijkse persbureau APA. Oostenrijk neemt het in de zomer op het EK op tegen Oranje.

"Het wordt zijn eerste EK. Ik weet dat hij erg gefocust zal zijn, zodat hij zijn doelen kan bereiken. En hij wil zeker ook naar een WK", aldus Schöttel. "Het is aannemelijk dat er wordt geïnformeerd door andere clubs en bonden en dat zij zijn geweldige werk in Oostenrijk ook zullen opmerken. Dat zou het geval moeten zijn."

Als gevolg van de kwalificatie voor het EK zou het contract van Rangnick zijn verlengd tot en met het WK van 2026, in de VS, Canada en Mexico. "We hebben een contract dat voor beide partijen heel duidelijk is", houdt de directeur zich op de vlakte.

Tegenstander

Oostenrijk is op 25 juni op het EK in Duitsland de tegenstander van Oranje. De ploeg van Rangnick neemt het ook op tegen Frankrijk en een land uit de play-offs.

De 65-jarige Rangnick werkte de afgelopen jaren ook bij onder meer RB Leipzig en Manchester United.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht-coach Jans stopt na dit seizoen als trainer

UTRECHT (ANP) - Ron Jans stopt na dit seizoen als trainer. De 67-jarige coach van FC Utrecht gaat met pensioen. "Ik ga van elke dag genieten."

1 uur geleden
Fraser nieuwe trainer van voetbalclub in China

XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.

13 uur geleden
AC Milan weer koploper Serie A na winst op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.

13 uur geleden
Arsenal-coach Arteta wil met titel historische vloek verbreken

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.

21 uur geleden
Trainer Slot beschouwt Liverpool niet als titelkandidaat

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.

21 uur geleden
AC Milan huurt spits Füllkrug van West Ham United

MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.

1 dag geleden
PSV gaat met revaliderende Pléa en Olij op trainingskamp

EINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.

1 dag geleden