Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rangnick ook na EK bondscoach van Oranje-opponent Oostenrijk

Rangnick ook na EK bondscoach van Oranje-opponent Oostenrijk

WENEN (ANP) - Ralf Rangnick blijft ook na het komende EK aan als bondscoach van Oostenrijk. Dat heeft sportdirecteur Peter Schöttel gezegd tegen het Oostenrijkse persbureau APA. Oostenrijk neemt het in de zomer op het EK op tegen Oranje.

"Het wordt zijn eerste EK. Ik weet dat hij erg gefocust zal zijn, zodat hij zijn doelen kan bereiken. En hij wil zeker ook naar een WK", aldus Schöttel. "Het is aannemelijk dat er wordt geïnformeerd door andere clubs en bonden en dat zij zijn geweldige werk in Oostenrijk ook zullen opmerken. Dat zou het geval moeten zijn."

Als gevolg van de kwalificatie voor het EK zou het contract van Rangnick zijn verlengd tot en met het WK van 2026, in de VS, Canada en Mexico. "We hebben een contract dat voor beide partijen heel duidelijk is", houdt de directeur zich op de vlakte.

Tegenstander

Oostenrijk is op 25 juni op het EK in Duitsland de tegenstander van Oranje. De ploeg van Rangnick neemt het ook op tegen Frankrijk en een land uit de play-offs.

De 65-jarige Rangnick werkte de afgelopen jaren ook bij onder meer RB Leipzig en Manchester United.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

7 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

9 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

9 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

10 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

12 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

12 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

13 uur geleden