Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rangnick onder Ten Hag toch geen adviseur bij Manchester United

Rangnick onder Ten Hag toch geen adviseur bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Ralf Rangnick blijft toch niet verbonden aan Manchester United. De Duitser zou als adviseur blijven werken voor de Engelse voetbalclub, maar na de komst van Erik ten Hag zijn de plannen gewijzigd. Rangnick gaat zich volledig focussen op zijn nieuwe baan als bondscoach van Oostenrijk.

De 63-jarige Duitser werd eind november aangesteld als interim-trainer, na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer. Rangnick zou het seizoen afmaken en daarna nog zeker twee jaar als adviseur verbonden blijven aan Manchester United. De 'Mancunians' kwamen onder zijn leiding niet verder dan de zesde plaats in de Premier League. In april werd al bekend dat Rangnick ook aan de slag gaat in Oostenrijk.

Ten Hag, de opvolger van Rangnick, liet onlangs bij zijn presentatie al doorschemeren niet zoveel te zien in de adviseursrol van de Duitser. "Dat is verder aan de club", zei de 52-jarige Nederlander, die benadrukte zijn eigen keuzes te maken. Zondag maakte ManUnited bekend dat Rangnick vertrekt. "We hebben onderling afgesproken dat Ralf zich volledig focust op zijn nieuwe rol als bondscoach van Oostenrijk en geen adviseursrol op zich neemt op Old Trafford", staat in een verklaring van de club.

Meer uit Voetbal

Trainer García ziet Ajax terecht van FC Twente verliezen

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."

35 minuten geleden
Trainer Van den Brom wil Europees voetbal halen met FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."

36 minuten geleden
Berghuis: Ajax verdient het zo ook niet

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."

36 minuten geleden
FC Barcelona klopt tiental Atlético en loopt uit op Real Madrid

MADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.

1 uur geleden
Ajax verliest van FC Twente en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.

1 uur geleden
NEC houdt zicht op plek twee dankzij zege op Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.

1 uur geleden
AZ wint moeiteloos van Fortuna in aanloop naar duel met Shakhtar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in aanloop naar het Conference League-duel tegen Shakhtar Donetsk met 2-0 gewonnen van Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Leeroy Echteld maakte beide goals in de eerste helft. In de tweede helft keerde aanvoerder Jordy Clasie terug op het veld na een maandenlange afwezigheid vanwege een enkelblessure.

1 uur geleden