Rangnick denkt dat bij autocrash betrokken Fernandes kan spelen
MANCHESTER (ANP) - Trainer Ralf Rangnick van Manchester United denkt dat hij dinsdag in de uitwedstrijd tegen Liverpool gewoon over Bruno Fernandes kan beschikken. De Portugese middenvelder was vrijdag betrokken bij een auto-ongeluk, maar daarbij liep hij geen schade op.
"Hij heeft met het team meegetraind en hij was in orde. Ik denk dat hij dinsdag ook gewoon kan spelen", sprak Rangnick op een persconferentie.
Manchester United won zaterdag met 3-2 van Norwich City en is dankzij nederlagen van Tottenham Hotspur en Arsenal weer helemaal in de race voor de vierde plek. Die geeft recht op een plek in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen.
Edinson Cavani, Scott McTominay, Luke Shaw, Raphaël Varane en Fred ontbreken in de selectie van Manchester United voor de uitwedstrijd tegen nummer 2 Liverpool.
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
1 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
2 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
3 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
11 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
16 uur geleden