Rangers laat zich niet meeslepen in euforie rond finale
GLASGOW (ANP) - Rangers FC laat zich niet meeslepen in de euforie die heerst rond de finale van de Europa League, woensdag in Sevilla tegen Eintracht Frankfurt. "We kunnen een historische prestatie neerzetten", zegt middenvelder Aaron Ramsey. "Ik geloof dat heel Schotland meeleeft. Maar laten wij als spelers vooral rustig blijven."
Voor de tweede keer kan Rangers een Europese beker winnen. De eerste keer gebeurde dat in 1972, met de toenmalige Europa Cup II. "Nog één overwinning zijn we van een ongekend succes verwijderd", aldus Ramsey. "We verheugen ons enorm op deze wedstrijd. Dit is iets wat we samen hebben bereikt, met een groep van gelijkwaardige spelers. Niemand voelt zich bij ons de ster. We kunnen niet zonder elkaar."
Ramsey vindt het niet onlogisch dat Rangers, met als trainer Giovanni van Bronckhorst, zover is gekomen. "Natuurlijk komt er wat geluk bij kijken. Maar we hebben ook heel veel fantastische wedstrijden gespeeld waarin we het succes hebben afgedwongen. In onze selectie zit veel kwaliteit, dat hebben we dit seizoen in elk geval al bewezen."
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.
8 uur geleden