Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rangers laat zich niet meeslepen in euforie rond finale

Rangers laat zich niet meeslepen in euforie rond finale

GLASGOW (ANP) - Rangers FC laat zich niet meeslepen in de euforie die heerst rond de finale van de Europa League, woensdag in Sevilla tegen Eintracht Frankfurt. "We kunnen een historische prestatie neerzetten", zegt middenvelder Aaron Ramsey. "Ik geloof dat heel Schotland meeleeft. Maar laten wij als spelers vooral rustig blijven."

Voor de tweede keer kan Rangers een Europese beker winnen. De eerste keer gebeurde dat in 1972, met de toenmalige Europa Cup II. "Nog één overwinning zijn we van een ongekend succes verwijderd", aldus Ramsey. "We verheugen ons enorm op deze wedstrijd. Dit is iets wat we samen hebben bereikt, met een groep van gelijkwaardige spelers. Niemand voelt zich bij ons de ster. We kunnen niet zonder elkaar."

Ramsey vindt het niet onlogisch dat Rangers, met als trainer Giovanni van Bronckhorst, zover is gekomen. "Natuurlijk komt er wat geluk bij kijken. Maar we hebben ook heel veel fantastische wedstrijden gespeeld waarin we het succes hebben afgedwongen. In onze selectie zit veel kwaliteit, dat hebben we dit seizoen in elk geval al bewezen."

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

39 minuten geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

49 minuten geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

2 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

4 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

4 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

5 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

8 uur geleden