Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rangers klopt Servette en zet eerste stap naar weerzien met PSV

Rangers klopt Servette en zet eerste stap naar weerzien met PSV

GLASGOW (ANP) - Rangers FC heeft in de derde voorronde van de Champions League gewonnen van Servette FC. De Schotse club klopte de Zwitsers in Glasgow met 2-1. Dinsdag nemen beide clubs het opnieuw tegen elkaar op. De winnaar speelt in de play-offs, waarin een ticket voor het hoofdtoernooi is te verdienen, tegen PSV of Sturm Graz. PSV versloeg de nummer 2 van Oostenrijk dinsdag in de eerste ontmoeting met 4-1.

De voorhoede van de Rangers bestond uit drie nieuwelingen, die allemaal een verleden in de Eredivisie hebben. Naast oud-PSV'er Sam Lammers gaf trainer Michael Beale ook de voormalig Feyenoorders Danilo en Cyriel Dessers een basisplaats.

Rangers nam al in de 6e minuut de leiding. Verdediger James Tavernier benutte een strafschop. Dessers verdubbelde na een kwartier spelen de voorsprong door de bal, vrijstaand bij de tweede paal, binnen te tikken.

Servette scoorde kort voor rust via de Ivoriaan Chris Bedia tegen, ook uit een penalty. De Zwitsers moesten na een uur spelen verder met een man minder na een tweede gele kaart voor de Fransman David Douline. Rangers wist van die overtalsituatie niet te profiteren. Lammers, Danilo en Dessers werden allen gewisseld.

PSV en Rangers FC stonden vorig seizoen tegenover elkaar in de play-offs van de Champions League. Na de 2-2 in Glasgow gingen de Eindhovenaren voor eigen publiek met 1-0 onderuit, waardoor PSV het hoofdtoernooi misliep.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

8 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

8 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

8 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

12 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

15 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

15 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

15 uur geleden