Rangers in Champions League dag later tegen Napoli
GLASGOW (ANP) - Het duel uit de groepsfase van de Champions League tussen Rangers FC en Napoli is met een dag uitgesteld naar woensdag. Het overlijden van koningin Elizabeth en de daarbij behorende ceremoniële activiteiten zorgen er onder meer voor dat er dinsdag niet voldoende politie beschikbaar is om het duel op Ibrox te begeleiden, meldt de club waar Giovanni van Bronckhorst trainer is.
Bij de wedstrijd, in de groep waarin ook Ajax en Liverpool uitkomen, zijn om dezelfde reden geen fans van Napoli welkom. De Europese voetbalbond UEFA heeft ter bescherming van de "sportieve integriteit" daarop besloten dat Rangers het bij het duel in Napels ook zonder eigen fans moet doen.
Meer uit Voetbal
HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
5 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
6 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
23 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geleden