Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rangers FC trekt zich terug voor duel met Celtic in Sydney

Rangers FC trekt zich terug voor duel met Celtic in Sydney

SYDNEY (ANP) - De Schotse voetbalclub Rangers FC, waar Giovanni van Bronckhorst trainer is, heeft zich na een protest van supporters afgemeld voor een invitatietoernooi in Australië. Rangers FC zou het in Sydney opnemen tegen rivaal Celtic.

'The Old Firm' op Australische bodem zou deels in het teken staan van Ange Postecoglou, tegenwoordig de trainer van Celtic. Postecoglou was enkele jaren bondscoach van de nationale ploeg van Australië en is populair bij het Australische volk.

Fans van Rangers FC uitten onlangs hun ongenoegen over de vriendschappelijke wedstrijd op Australische bodem. Ze wensten als club niet mee te werken aan een speciale ontvangst voor de trainer van de opponent. Tijdens de competitiewedstrijd tegen Dundee, op 20 maart, gooiden ze attributen op het veld.

Reactie

De organisatie zegt teleurgesteld te zijn dat Rangers FC de contractuele verplichtingen niet nakomt. "Door van gedachten te veranderen, heeft het bestuur van Rangers veel fans in Australië en de Aziatische regio teleurgesteld. We zullen nu overleggen met onze aandeelhouders voordat we onze reactie bepalen", valt in een verklaring te lezen.

Het toernooi wordt van 16 tot en met 20 november gespeeld, tijdens de onderbreking van het seizoen vanwege het WK voetbal in Qatar. Ook de Australische clubs Western Sydney Wanderers en Sydney FC doen mee.

Meer uit Voetbal

Atalanta vindt in trainer Palladino opvolger van ontslagen Juric

BERGAMO (ANP/BELGA) - De Italiaanse voetbalclub Atalanta heeft in Raffaele Palladino al snel een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De Italiaanse oud-coach van Fiorentina heeft als opvolger van de maandag ontslagen Kroaat Ivan Juric een contract tot halverwege 2027 getekend. Bij de nummer 13 van de Serie A staan Marten de Roon en Mitchel Bakker onder contract.

9 uur geleden
Ronaldo denkt binnen een of twee jaar te stoppen

RIYADH (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo verwacht zijn voetbalcarrière binnen een of twee jaar te beëindigen. Dat zei de 40-jarige Portugees dinsdag tijdens een videogesprek in het kader van een conferentie over toerisme en investeringen in Saudi-Arabië. De vedette van het Saudische Al-Nassr kondigde vorige week al aan "snel" na het WK van volgende zomer te stoppen, maar gaf daarbij geen termijn.

18 uur geleden
Spits Emegha traint mee bij Oranje, Weghorst ontbreekt op veld

ZEIST (ANP) - Emmanuel Emegha traint dinsdag al mee met het Nederlands elftal. De 22-jarige aanvaller van Strasbourg verscheen aan het begin van de middag op het veld in Zeist, samen met 24 andere internationals.

20 uur geleden
Polen kampt met blessures en schorsingen voor treffen met Oranje

WARSCHAU (ANP) - Polen mist een flink aantal internationals als het vrijdagavond in het nationale stadion van Warschau aantreedt tegen het Nederlands elftal. Bondscoach Jan Urban kampt volgens verschillende Poolse media met meerdere blessuregevallen en enkele schorsingen. Polen strijdt met Oranje om de winst van Groep G en daarmee om rechtstreekse kwalificatie voor het WK voetbal van 2026.

20 uur geleden
Koeman roept spits Emegha voor het eerst op om fitheid Weghorst

ZEIST (ANP) - Spits Emanuel Emegha is voor het eerst opgeroepen voor het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige aanvaller van Strasbourg aan zijn selectie toegevoegd, omdat nog niet duidelijk is of Wout Weghorst kan spelen tegen Polen. "De Ajacied is niet helemaal fit en de komende dagen moeten uitwijzen in hoeverre hij aanstaande vrijdag inzetbaar is", meldt de KNVB.

22 uur geleden
Argentinië mist drietal tegen Angola om gelekoortsvaccin

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Atlético Madrid-spelers Julián Álvarez, Nahuel Molina en Giuliano Simeone kunnen niet met Argentinië meedoen in het uitduel met Angola, omdat ze niet op tijd zijn gevaccineerd. De voetballers hebben een inenting nodig tegen gele koorts om mee te kunnen doen in het oefenduel van vrijdag in Luanda.

22 uur geleden
Atalanta ontslaat coach Juric na slechte reeks in Serie A

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.

1 dag geleden