Ramselaar ruilt FC Utrecht in voor club uit Singapore
UTRECHT (ANP) - Bart Ramselaar staat op het punt te vertrekken bij FC Utrecht. De middenvelder is nagenoeg rond met een club uit Singapore, naar verluidt Lion City Sailors FC. Utrecht-trainer Ron Jans bevestigt dat Ramselaar op weg is naar Azië.
"Bart zei dat hij dit heel graag wilde. Wij denken dat we sowieso genoeg alternatieven hebben. Als voetballer en persoon past hij wel bij mij, maar dan laat je hem gaan. Het is nog niet helemaal afgerond, maar de verwachting is dat Bart weggaat", zegt Jans op de website van FC Utrecht.
Tegenover het vertrek van Ramselaar staat de komst van Jeppe Okkels en Niklas Vesterlund. Jans kan zondag tegen FC Volendam al beschikken over de twee Denen, die overkwamen van respectievelijk IF Elfsborg en Tromsø IL. "Ze hebben zich allebei heel goed ontwikkeld en dan wil je naar een hoger niveau. Vanuit Noorwegen of Zweden is het vaak de ideale stap om naar Nederland of België te gaan. Het zijn jongens die in het toekomstbeeld passen van FC Utrecht."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.
8 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.
8 uur geledenNAPELS (ANP) - Trainer Antonio Conte van Napoli geeft het drukke speelschema de schuld van de waslijst aan blessures in zijn ploeg. "Het slopende schema met al die wedstrijden maakt het voetbal kapot", zei hij na de benauwde zege van 2-1 op Fiorentina. Hij zag tot zijn grote frustratie aanvoerder Giovanni Di Lorenzo uitvallen met een op het oog zware knieblessure.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft thuis met 4-1 van Telstar gewonnen in de Eredivisie. De bezoekers bleven lang bij in de wedstrijd, maar PEC wist in het laatste halfuur uit te lopen. De Zwollenaren stijgen door de overwinning naar de negende plek op de ranglijst.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft opnieuw punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper speelde met 2-2 gelijk bij HSV in Hamburg. Bayern leed een week geleden tegen FC Augsburg zijn eerste nederlaag in de competitie. Doordeweeks won het wel met 2-1 van PSV in de Champions League.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat zijn Japanse sterspeler Kodai Sano (22) voor NEC behouden blijft. "Deze jongen kan zo goed voetballen. Daarom is het ook hectisch om hem heen", zei de coach van NEC bij ESPN over het spel van Sano na de 3-1-overwinning bij AZ. "We hopen dat hij blijft."
12 uur geleden