Ramselaar niet in actie bij bekerduel FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan in de bekerwedstrijd bij FC Groningen donderdag niet beschikken over Bart Ramselaar. Hij is geblesseerd. De middenvelder maakte als invaller afgelopen weken indruk door belangrijke doelpunten te maken bij de uitoverwinningen tegen Heracles en FC Groningen.
Laatstgenoemde club is donderdag voor de tweede keer binnen een maand de gastheer van FC Utrecht. Zondag sluit de ploeg van trainer John van den Brom de eerste competitiehelft af met een thuisduel in de eredivisie tegen Feyenoord.
Adrian Dalmau keert in Groningen terug in de selectie van Utrecht. Hij is volgens zijn trainer fit genoeg om op de bank te beginnen. De Spaanse aanvaller kende een moeizaam eerste halfjaar in Utrecht. Door verschillende blessures kwam hij sinds september niet meer in actie voor FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
11 minuten geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
27 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
1 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
3 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
3 uur geleden