Ramselaar niet in actie bij bekerduel FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan in de bekerwedstrijd bij FC Groningen donderdag niet beschikken over Bart Ramselaar. Hij is geblesseerd. De middenvelder maakte als invaller afgelopen weken indruk door belangrijke doelpunten te maken bij de uitoverwinningen tegen Heracles en FC Groningen.
Laatstgenoemde club is donderdag voor de tweede keer binnen een maand de gastheer van FC Utrecht. Zondag sluit de ploeg van trainer John van den Brom de eerste competitiehelft af met een thuisduel in de eredivisie tegen Feyenoord.
Adrian Dalmau keert in Groningen terug in de selectie van Utrecht. Hij is volgens zijn trainer fit genoeg om op de bank te beginnen. De Spaanse aanvaller kende een moeizaam eerste halfjaar in Utrecht. Door verschillende blessures kwam hij sinds september niet meer in actie voor FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
3 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
4 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
6 uur geleden