Ramselaar niet in actie bij bekerduel FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan in de bekerwedstrijd bij FC Groningen donderdag niet beschikken over Bart Ramselaar. Hij is geblesseerd. De middenvelder maakte als invaller afgelopen weken indruk door belangrijke doelpunten te maken bij de uitoverwinningen tegen Heracles en FC Groningen.
Laatstgenoemde club is donderdag voor de tweede keer binnen een maand de gastheer van FC Utrecht. Zondag sluit de ploeg van trainer John van den Brom de eerste competitiehelft af met een thuisduel in de eredivisie tegen Feyenoord.
Adrian Dalmau keert in Groningen terug in de selectie van Utrecht. Hij is volgens zijn trainer fit genoeg om op de bank te beginnen. De Spaanse aanvaller kende een moeizaam eerste halfjaar in Utrecht. Door verschillende blessures kwam hij sinds september niet meer in actie voor FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
14 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
18 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
19 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
22 uur geleden