Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ramos helpt Real Madrid aan zege bij Athletic Club

Ramos helpt Real Madrid aan zege bij Athletic Club

BILBAO (ANP) - Real Madrid heeft zondagmiddag met moeite gewonnen bij Athletic Club. In Bilbao werd het 1-0 voor de koploper, dankzij een doelpunt van Sergio Ramos uit een strafschop. De voorsprong op Barcelona liep daardoor op tot 7 punten. De Koninklijke heeft in La Liga nog vier wedstrijden te gaan, Barcelona vijf.

Sinds het seizoen in Spanje na de coronastop werd hervat liet Real Madrid in zeven ontmoetingen nog geen punten liggen. Het vorige duel, enkele dagen geleden tegen Getafe, was ook al gewonnen dankzij een door Ramos benutte strafschop.

Pas in de 72e minuut kwam Real Madrid op voorsprong. De strafschop werd op advies van de VAR toegekend na een overtreding op Marcelo. Voor Ramos was het al zijn tiende treffer van het seizoen, een zeldzaamheid voor een centrale verdediger. Het was bovendien zijn vijfde doelpunt in de laatste zeven duels.

Benzema

Karim Benzema was na een combinatie met Toni Kroos nog dicht bij de 2-0, maar strandde op doelman Unai Simón. In het doel van Real bleef de Belg Thibaut Courtois al weer voor de 17e keer dit seizoen zonder tegentreffer.

Eden Hazard ontbrak bij de thuisclub. Hij heeft last van een enkel. De Belg, een jaar geleden overgekomen van Chelsea, heeft dit seizoen veel last van blessures.

Barcelona speelt zondagavond bij Villarreal.

Meer uit Voetbal

Introverte Brugts wil bij Oranje vooral met haar voeten spreken

ZEIST (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts ziet zichzelf nog niet als een van de nieuwe leiders van Oranje. Hoewel de 22-jarige linksback van FC Barcelona één van de sterren van Nederland is, stelt ze zich buiten de lijnen bescheiden op. "Ik ben niet iemand van heel veel woorden. Ik wil vooral mijn voeten laten spreken", zegt Brugts in aanloop naar het WK-kwalificatieduel tegen Frankrijk dat dinsdag in Breda wordt gespeeld.

25 minuten geleden
Scheidsrechter Makkelie opnieuw naar WK voetbal

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door wereldvoetbalbond FIFA aangewezen als een van de scheidsrechters op het komende WK. Dat meldt de KNVB.

1 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat groepstraining bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.

5 uur geleden
Onbegrip bij Barcelona-coach over VAR na nederlaag tegen Atlético

BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.

9 uur geleden
PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

19 uur geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

20 uur geleden
James en Margaret weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.

21 uur geleden