Ramos (36) wil ondanks blessures nog jaren doorvoetballen
PARIJS (ANP) - De Spaanse voetballer Sergio Ramos vierde onlangs zijn 36e verjaardag, maar de verdediger van Paris Saint-Germain denkt nog lang niet aan stoppen. Ramos wil zelfs nog vier of vijf jaar doorgaan, zei hij in een interview met Prime Video.
"Ik heb vorig jaar voor twee seizoenen getekend bij Paris Saint-Germain en we gaan proberen daar drie jaar van te maken. En dan zien we het wel. Ik wil graag nog vier, vijf jaar op topniveau spelen voordat ik wat anders ga doen", zei de Spanjaard, die dit seizoen vanwege blessures nog maar weinig heeft gespeeld. Ramos speelde zes wedstrijden in de Franse competitie, waarvan drie als basisspeler. "Zo lang ik het fysiek volhoud, kan ik gefocust blijven."
Ramos vertrok afgelopen zomer na zestien jaar bij Real Madrid. De verdediger wilde eigenlijk helemaal niet weg, maar zijn aflopende contract werd niet verlengd. Ramos won met Real onder meer vier keer de Champions League. Hij speelde 180 interlands voor Spanje, waarmee de verdediger uit Sevilla het WK 2010 won en twee keer het EK.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
18 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
21 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
1 dag geleden