
Ramos (36) wil ondanks blessures nog jaren doorvoetballen
PARIJS (ANP) - De Spaanse voetballer Sergio Ramos vierde onlangs zijn 36e verjaardag, maar de verdediger van Paris Saint-Germain denkt nog lang niet aan stoppen. Ramos wil zelfs nog vier of vijf jaar doorgaan, zei hij in een interview met Prime Video.
"Ik heb vorig jaar voor twee seizoenen getekend bij Paris Saint-Germain en we gaan proberen daar drie jaar van te maken. En dan zien we het wel. Ik wil graag nog vier, vijf jaar op topniveau spelen voordat ik wat anders ga doen", zei de Spanjaard, die dit seizoen vanwege blessures nog maar weinig heeft gespeeld. Ramos speelde zes wedstrijden in de Franse competitie, waarvan drie als basisspeler. "Zo lang ik het fysiek volhoud, kan ik gefocust blijven."
Ramos vertrok afgelopen zomer na zestien jaar bij Real Madrid. De verdediger wilde eigenlijk helemaal niet weg, maar zijn aflopende contract werd niet verlengd. Ramos won met Real onder meer vier keer de Champions League. Hij speelde 180 interlands voor Spanje, waarmee de verdediger uit Sevilla het WK 2010 won en twee keer het EK.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis moet de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League vermoedelijk aan zich voorbij laten gaan. De 33-jarige aanvaller ontbrak dinsdag op de laatste training voor het duel met de Italianen wegens fysieke klachten.
1 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Atlético Madrid mist woensdag in de uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League Julián Álvarez. De Spaanse club meldt dat de Argentijnse aanvaller niet fit is nadat hij zaterdag in het competitieduel met Villarreal (2-0) halverwege was uitgevallen.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Feyenoord hoeft aanvaller Anis Hadj Moussa maar één duel te missen naar aanleiding van zijn rode kaart van zaterdag in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0). Feyenoord en Hadj Moussa gingen niet akkoord met een schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal, die pleitte voor een schorsing van drie duels waarvan één voorwaardelijk.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.
16 uur geledenNYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.
18 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.
20 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.
1 dag geleden