Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rammstein geeft in 2023 concert in Groningen

Rammstein geeft in 2023 concert in Groningen

GRONINGEN (ANP) - De Duitse rockband Rammstein treedt volgend jaar weer op in Nederland. De groep geeft op donderdag 6 juli een concert in het Stadspark in Groningen, in het kader van de Europe Stadium Tour, werd donderdag bekendgemaakt. De kaartverkoop gaat volgende week donderdag van start.

Om ook in het Groningse Stadspark een stadiongevoel te creëren, worden er naast de gebruikelijke staanplaatsen ook duizenden zitplaatsen in tribunevorm opgebouwd. Zo kunnen fans daar het optreden ervaren alsof ze in een uitverkocht voetbalstadion zitten.

De gemeente Groningen kondigt het concert ook aan op haar officiële Twitter-account: "Achtung! Tedere ballades bij een romantisch vuurtje. Feeërieke klanken zweven volgend jaar op 6 juli over de drafbaan in het Stadspark."

Afgelopen juli gaf Rammstein twee uitverkochte concerten in het Goffertpark in Nijmegen. De band is bekend van hits als Du Hast, Ich Will, Bück Dich en Sonne.

Meer uit Binnenland

Politie neemt servers in beslag bij internationaal onderzoek

UTRECHT (ANP) - De politie heeft tientallen servers in beslag genomen in een internationaal onderzoek naar een malafide hostingbedrijf. De onderneming wordt ervan verdacht medeplichtig te zijn aan het mogelijk maken van cybercriminaliteit.

53 minuten geleden
Zelensky bezoekt woensdag Jetten en de koning

DEN HAAG (ANP) - President Zelensky van Oekraïne brengt woensdag een bezoek aan Nederland. In de middag ontmoet hij premier Jetten op het Catshuis. In de avond volgt een bezoek aan koning Willem-Alexander op Paleis Huis ten Bosch.

1 uur geleden
Kabinet zet in op grote rol bedrijfsleven in wederopbouw Oekraïne

DEN HAAG (ANP) - Het Nederlandse bedrijfsleven krijgt als het aan het kabinet ligt een grotere rol in de wederopbouw van Oekraïne na de oorlog met Rusland. Minister Sjoerd Sjoerdsma (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking) is in Kyiv om daarover te praten, samen met voorzitter Coen van Oostrom van werkgeverskoepel VNO-NCW.

1 uur geleden
Monitor: kinderen nog steeds niet genoeg beschermd tegen geweld

LEIDEN (ANP) - Kinderen worden nog altijd niet goed genoeg gehoord en beschermd tegen onveiligheid en geweld. Ook heeft de overheid onvoldoende zicht op het aantal kinderen in Nederland dat opgroeit in een onveilige situatie. Dat stelt het Kinderrechtencollectief in de jaarlijkse monitor Kinderrechten in Beweging. De organisatie voert woensdagmiddag actie bij de Tweede Kamer.

4 uur geleden
Een Ander Joods Geluid: geen fantasieën over verandering Israël

DEN HAAG (ANP) - De verkiezingen in Israël zullen niets veranderen voor de "mensenrechten en zelfbeschikking" van de Palestijnen, meent de anti-zionistische organisatie Een Ander Joods Geluid. Voorzitter Jaap Hamburger heeft "geen fantasieën over verandering" in Israëls beleid jegens de Palestijnen. "79 jaar gewelddadig zionisme gaat nu zijn 80e jaar in. Het oorspronkelijke oogmerk blijft onveranderd."

9 uur geleden
Standbeeld Aletta Jacobs in centrum van Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Aletta Jacobs, die als eerste vrouw officieel aan een Nederlandse universiteit mocht studeren, krijgt een standbeeld in het centrum van Den Haag. Dat moet aan de Wijnhaven worden neergezet, niet ver van de campus van de Universiteit Leiden. "Een passende locatie", aldus wethouder Lotte van Basten Batenburg.

14 uur geleden
Drukste spits van het jaar: 1100 kilometer file

DEN HAAG (ANP) - De avondspits van dinsdag is de drukste spits tot nu toe in 2026. Volgens de verkeersinformatie van de ANWB stond er rond 17.30 uur zo'n 1100 kilometer file. Niet eerder dit jaar waren vertragingen door files zo groot.

16 uur geleden