Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ramalho baalt van teleurstellende week voor PSV

Ramalho baalt van teleurstellende week voor PSV

AMSTERDAM (ANP) - André Ramalho maakte een aangeslagen indruk na de ruime nederlaag van zijn PSV in de uitwedstrijd tegen Ajax (5-0). "Dit is echt heel teleurstellend", zei de verdediger in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Donderdag verliezen we van AS Monaco en nu tegen Ajax. Daar kunnen we alleen maar ontevreden over zijn."

PSV zag de achterstand op koploper Ajax groeien tot 4 punten. Het doelsaldo van beide concurrenten zegt misschien wel meer over de krachtsverhoudingen van dit moment. Ajax staat na tien wedstrijden maar liefst 35 treffers in de plus. PSV pas vijf. Het elftal van trainer Roger Schmidt incasseerde al 17 tegendoelpunten. Net zoveel als Fortuna Sittard, de huidige nummer 15 van de Eredivisie.

"We begonnen nog wel aardig", zei Ramalho. "De eerste kansen waren voor ons. Maar na die 2-0 na rust was het afgelopen. Het leek wel of we toen alles fout deden. Het is logisch dat je nog iets wil bij een achterstand van 2-0. Maar we gooiden het wel helemaal open. Dat moeten we veel slimmer doen."

"Dit was een heel teleurstellende week", zei de Braziliaanse verdediger. "Maar we zullen weer opstaan. We hebben een jonge ploeg. Maar we hebben zeker wel kwaliteit. We moeten de kansen beter afmaken en krijgen te veel goals tegen. Daar voel ik me zeker ook verantwoordelijk voor."

Meer uit Voetbal

New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

1 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

1 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

1 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

2 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

2 uur geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

2 uur geleden
Koeman twijfelt of hij op WK direct met Depay moet starten

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.

3 uur geleden