
Ramalho baalt van teleurstellende week voor PSV
AMSTERDAM (ANP) - André Ramalho maakte een aangeslagen indruk na de ruime nederlaag van zijn PSV in de uitwedstrijd tegen Ajax (5-0). "Dit is echt heel teleurstellend", zei de verdediger in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Donderdag verliezen we van AS Monaco en nu tegen Ajax. Daar kunnen we alleen maar ontevreden over zijn."
PSV zag de achterstand op koploper Ajax groeien tot 4 punten. Het doelsaldo van beide concurrenten zegt misschien wel meer over de krachtsverhoudingen van dit moment. Ajax staat na tien wedstrijden maar liefst 35 treffers in de plus. PSV pas vijf. Het elftal van trainer Roger Schmidt incasseerde al 17 tegendoelpunten. Net zoveel als Fortuna Sittard, de huidige nummer 15 van de Eredivisie.
"We begonnen nog wel aardig", zei Ramalho. "De eerste kansen waren voor ons. Maar na die 2-0 na rust was het afgelopen. Het leek wel of we toen alles fout deden. Het is logisch dat je nog iets wil bij een achterstand van 2-0. Maar we gooiden het wel helemaal open. Dat moeten we veel slimmer doen."
"Dit was een heel teleurstellende week", zei de Braziliaanse verdediger. "Maar we zullen weer opstaan. We hebben een jonge ploeg. Maar we hebben zeker wel kwaliteit. We moeten de kansen beter afmaken en krijgen te veel goals tegen. Daar voel ik me zeker ook verantwoordelijk voor."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/AFP) - Bayern München heeft het contract met coach Vincent Kompany opengebroken en met twee jaar verlengd. De 39-jarige Belg ligt nu tot de zomer van 2029 vast bij de Zuid-Duitse voetbalclub, zo meldde de koploper van de Bundesliga dinsdag.
1 uur geledenNOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft in Sean Dyche een nieuwe coach gevonden. De Engelse voetbalclub uit de Premier League meldt dat nadat zaterdag Ange Postecoglou was ontslagen. De 60-jarige Australiër was pas sinds 9 september werkzaam bij de nummer 18 van de Premier League.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/AFP) - Mexico, Costa Rica en Jamaica hebben zich aangesloten bij de Verenigde Staten om het WK voetbal voor vrouwen in 2031 te organiseren. Dat heeft Cindy Parlow Cone, de voorzitter van de Amerikaanse voetbalbond, verklaard. Eerder meldde FIFA-baas Gianni Infantino al dat de VS de enige kandidaat waren. In 2027 vindt het toernooi plaats in Brazilië.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Ajax-speler Jorthy Mokio is door de Belgische voetbalbond geselecteerd voor het WK onder 17, dat van 3 tot en met 27 november in Qatar plaatsvindt. Ook Martin Henrion (Ajax), Noah Fernandez (PSV) en Brent Jonkers (PSV) zitten in de groep van 21 spelers.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Jackie Groenen voelt "een andere energie" met de komst van bondscoach Arjan Veurink en zijn staf. Dat zei de 128-voudig international tijdens een persconferentie in Zeist.
18 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft "goede gesprekken" gehad met recordinternational Sherida Spitse die gaat stoppen. Dat zei Veurink tijdens de persconferentie in Zeist, in aanloop naar de oefenwedstrijd tegen Polen van aanstaande vrijdag.
19 uur geledenZEIST (ANP) - Allard Lindhout heeft zondag de leiding bij de topper in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV. De 38-jarige scheidsrechter krijgt in De Kuip ondersteuning van grensrechters Rogier Honig en Johan Balder. Alex Bos is de vierde official en Dennis Higler de videoscheidsrechter.
21 uur geleden