Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ralph Lauren profiteert van feestdagenperiode

Ralph Lauren profiteert van feestdagenperiode

NEW YORK (ANP) - Het Amerikaanse modebedrijf Ralph Lauren heeft in het afgelopen kwartaal zijn omzet opgevoerd vergeleken met een jaar eerder. Het concern wees onder meer naar een sterke prestatie tijdens de feestdagen. Verder deed het modehuis goede zaken in met name Europa. In Azië drukte de onrust in Hongkong op de verkoopcijfers.

De omzet in Europese winkels van Ralph Lauren, die ook een jaar eerder al open waren, dikte met 3 procent aan. Ook bij de Europese groothandels vonden de spullen van het modemerk gretig aftrek. Dat was niet het geval op de thuismarkt, waar de omzet naar groothandels stevig zakte. De verkopen bij de Amerikaanse winkels en via de website gingen op jaarbasis wel fors omhoog. Tijdens de feestdagen gingen met name jassen en warmere kleding van fleece vaker over de toonbank, aldus Ralph Lauren.

Al met al stegen de opbrengsten in het derde kwartaal van het gebroken boekjaar met ruim 1 procent tot 1,8 miljard dollar. Ook de winst ging omhoog tot 334 miljoen dollar.

Meer uit Financieel

JPMorgan Chase stijgt op gemengd Wall Street na resultaten

NEW YORK (ANP) - De beurzen in New York zijn dinsdag gemengd begonnen. De aandacht ging vooral uit naar de resultaten van grote Amerikaanse banken. JP Morgan Chase, de grootste bank van de Verenigde Staten, zag de winst afgelopen kwartaal stijgen dankzij sterke resultaten van de zakelijke divisie en de handel in aandelen en obligaties. De omzet viel echter tegen. Het aandeel won desondanks 2,5 procent.

47 minuten geleden
KLM verplaatst deel schriftelijke klantenservice naar Filipijnen

AMSTELVEEN (ANP) - KLM gaat een deel van de schriftelijke klantenservice verplaatsen naar de Filipijnse hoofdstad Manilla. Dat bevestigt een woordvoerster na berichtgeving van De Telegraaf. Klanten die in het Nederlands vragen stellen, krijgen wel nog steeds in het Nederlands antwoord, benadrukt de woordvoerster.

1 uur geleden
NCSC ziet geen verband tussen cyberincidenten in voedselindustrie

DEN HAAG (ANP) - Het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) ziet momenteel geen reden om aan te nemen dat de verschillende cyberincidenten binnen de Europese levensmiddelensector verband houden met elkaar. Dat meldt de instantie, zonder specifiek in te gaan op de cyberaanvallen op levensmiddelenbedrijven.

1 uur geleden
NS: treinen zijn wat viezer dan normaal door staking schoonmakers

UTRECHT (ANP) - Treinen van NS zijn dinsdag wat viezer dan normaal door een staking van schoonmakers, laat een woordvoerster van NS weten. Reizigers kunnen daar overlast van hebben, maar volgens de NS is de impact van de staking wel te overzien. Ook op Schiphol leggen schoonmakers het werk neer. Daar helpen kantoormedewerkers mee om de terminal schoon te houden.

2 uur geleden
Groep komt met alternatief voor opvolger identificatiedienst iDIN

DEN HAAG (ANP) - Een groep Nederlandse organisaties, waaronder ABN AMRO, Achmea, ASN, Deloitte, KPN en Rabobank ontwikkelt een nieuwe identificatiedienst. De digitale identiteitswallet met de naam MyCheck wordt daarmee een alternatief voor itsme, de opvolger van iDIN. De nieuwe app moet in het tweede kwartaal van 2027 actief zijn.

2 uur geleden
Ahold Delhaize: geen aanwijzingen voor gestolen persoonsgegevens

ZAANDAM (ANP) - Ahold Delhaize heeft op dit moment geen aanwijzingen dat gegevens van klanten, medewerkers of andere bedrijven zijn gestolen bij een cyberveiligheidsincident. Vanwege dat IT-incident haalde het moederbedrijf van Albert Heijn, Etos en Gall&Gall meerdere systemen offline. Het bedrijf zegt op dit moment bepaalde systemen weer op te starten. Het onderzoek naar het incident loopt nog, meldt Ahold Delhaize.

2 uur geleden
Groep wetenschappers eist onafhankelijk toezicht op AI

DEN HAAG (ANP/RTR/AFP) - Een groep van honderden wetenschappers eist dat er onafhankelijk toezicht komt op de ontwikkeling van de geavanceerdste AI-modellen. Technologie die de cyberveiligheid in het gevaar kan brengen zou tijdens tests volledig van het internet moeten worden afgeschermd, betogen de ondertekenaars van een open brief. Onder hen zijn ook Geoffrey Hinton en Yoshua Bengio, die bekendstaan als 'peetvaders' van AI.

2 uur geleden