Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Raad van State geeft betrokkenen Feyenoord City uitstel

Raad van State geeft betrokkenen Feyenoord City uitstel

ROTTERDAM (ANP) - De Raad van State heeft onder meer de gemeente Rotterdam, voetbalclub Feyenoord en stadion Feijenoord meer tijd gegeven om hun plannen uit te werken over hoe het verder moet met Feyenoord City. De nieuwe deadline voor de plannen is 6 mei. Daarna wordt een nieuwe zittingsdatum bepaald.

"De betrokken partijen gaven aan pas in april 2022 duidelijkheid over hun standpunten te hebben, vandaar dat we ze nieuw uitstel bieden tot 6 mei om ze de gelegenheid te geven ons te informeren", laat een woordvoerster van de Raad van State weten. Oorspronkelijk zouden de betrokken partijen dit voor 1 februari moeten laten weten aan de hoogste bestuursrechter. Die heeft de partijen nu in een brief laten weten hen meer tijd te bieden.

Het bestemmingsplan van Feyenoord City, waarvan de plannen behalve een nieuw voetbalstadion ook 3800 woningen en voorzieningen omvatten, ligt bij de Raad van State. Die besloot in november vorig jaar om een zitting hierover niet door te laten gaan vanwege destijds nieuwe ontwikkelingen. Feyenoord liet toen namelijk weten het stadionplan te heroverwegen en een besluit hierover tot zeker komende zomer uit te stellen, waarbij de voetbalclub zei alle opties open te houden. De Rotterdamse gemeenteraad zei destijds door te willen met de gebiedsontwikkeling Feyenoord City, of dit nu met of zonder nieuw voetbalstadion is.

Meer uit Voetbal

NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

8 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

11 uur geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Braziliƫ.

12 uur geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

13 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

16 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 dag geleden