Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Raad Horst aan de Maas schuift debat Knops voor zich uit

Raad Horst aan de Maas schuift debat Knops voor zich uit

HORST AAN DE MAAS (ANP) - De gemeenteraad van Horst aan de Maas heeft dinsdagavond een voorstel van de SP-fractie om te debatteren over een woning van staatssecretaris Raymond Knops in deze gemeente voor zich uitgeschoven. De SP wilde een extra raad hierover, maar de raad besloot in meerderheid deze vraag eerst voor te leggen aan een besloten vergadering van fractievoorzitters komende donderdagavond.

De SP wil een onafhankelijk onderzoek naar de gang van zaken rond de bouw van Knops' woning na publicaties in NRC en De Limburger. Deze kranten stelden vorige maand dat Knops in de tijd dat hij Kamerlid van het CDA was voor tienduizenden euro's bevoordeeld zou zijn bij de koop van grond voor zijn huis. Hij zou meer grond hebben gekregen dan waarvoor hij had betaald. Knops ontkent.

De SP wil de onderste steen boven. De partij vindt dat "waar Knops in de overzeese rijksdelen onder andere actief is ten aanzien van fraudebestrijding" twijfels over diens integriteit zo spoedig mogelijk weggenomen moeten worden. De SP legt zich niet neer bij de opvatting van burgemeester Ryan Palmen - in navolging van de provincie Limburg - dat hem van bevoordeling niks is gebleken.

Meer uit Binnenland

Marco Borsato ontkent aantijgingen 'met klem' bij begin strafzaak

UTRECHT (ANP) - Marco Borsato heeft aan het begin van de ontuchtzaak tegen de zanger "met klem" benadrukt dat de feiten waarvan hij wordt verdacht niet kloppen. "Dit heeft niet plaatsgevonden", zei de zanger.

19 minuten geleden
OM maakt precieze aanklacht tegen Borsato bekend

UTRECHT (ANP) - In de rechtbank in Utrecht heeft het Openbaar Ministerie de strafzaak tegen Marco Borsato geopend met het voordragen van de tenlastelegging. Het OM beschuldigt de zanger van ontucht met een 15-jarig meisje. Dat zou van september 2014 tot en met januari 2015 in Nederland zijn gebeurd, aldus de officier van justitie in een volle zittingszaal.

33 minuten geleden
Advocaten Marco Borsato gaan voor vrijspraak

UTRECHT (ANP) - De advocaten van Marco Borsato gaan voor vrijspraak in de zaak tegen de zanger. Dat zei Carry Knoops tegen de aanwezige pers. "Wij gaan zeker voor de vrijspraak. Met goede argumenten", zei Carry Knoops.

34 minuten geleden
Marco Borsato bij rechtbank: blij dat ik vandaag verhaal kan doen

UTRECHT (ANP) - Marco Borsato is dinsdagochtend aangekomen bij de rechtbank in Utrecht, waar hij terechtstaat voor ontucht met een minderjarige. De zanger werd bij de ingang opgewacht door een grote groep cameraploegen en fotografen. Borsato stond na aankomst kort de pers te woord. "Ik ben blij dat ik vandaag mijn verhaal kan doen", zei hij onder meer. Hij gaf ook aan dat zijn familie niet aanwezig zal zijn tijdens het proces.

1 uur geleden
ANWB: drukste ochtendspits van dit jaar, mede door ongelukken

DEN HAAG (ANP) - Op de Nederlandse wegen staat rond 08.00 uur ruim 1100 kilometer file en daarmee is het volgens de ANWB de drukste ochtendspits van dit jaar. Alleen tijdens enkele avondspitsen eerder dit jaar was het nog drukker op de weg.

2 uur geleden
Verkiezingen BES-eilanden: tien stemlokalen op drie eilanden

KRALENDIJK (ANP) - In het Caribisch deel van het Koninkrijk, op Bonaire, Sint Eustatius en Saba, kan op 29 oktober in tien verschillende stemlokalen worden gestemd voor de Tweede Kamerverkiezingen. De lokalen gaan 29 oktober om 07.30 uur open (Nederlandse tijd 12.30 uur). Ze sluiten om 21.00 uur; dan is het in Nederland 02.00 uur op 30 oktober.

3 uur geleden
Commissie: meer milieuonderzoek nodig naar plannen Defensie

DEN HAAG (ANP) - De precieze milieueffecten van de uitbreidingsplannen die Defensie in Nederland heeft, zijn nog onvoldoende in kaart gebracht. Tot die conclusie komt de Commissie voor de milieueffectrapportage (mer) dinsdag in een advies aan staatssecretaris van Defensie Gijs Tuinman. De commissie wil meer onderzoek naar onder meer geluidshinder, aantasting van de Waddenzee en de gevolgen voor de natuur.

6 uur geleden