Quintana maakt comeback voor Movistar in Ronde van Valencia
BOGOTA (ANP) - Nairo Quintana start zijn wielerseizoen bij zijn comeback in het peloton volgend jaar op 31 januari in de Ronde van Valencia. Dat maakte de 33-jarige Colombiaanse klimmer bekend in een interview met een Colombiaanse radiozender.
Quintana meldde in oktober dat hij komend seizoen weer uitkomt voor het Spaanse Movistar. Voor de Colombiaan wordt het zijn eerste wedstrijd in meer dan een jaar nadat hij positief had getest op tramadol en gediskwalificeerd werd uit de Tour van 2022. Quintana werd niet geschorst omdat het product pas vanaf 1 januari 2024 officieel op de verboden lijst van het WADA staat. Hij vond in 2023 echter geen ploeg.
In dienst van Movistar won Quintana in 2014 de Giro d'Italia en in 2016 de Vuelta. Hij eindigde in 2013 en 2015 als tweede in de Tour de France. In 2022 reed Quintana voor de Franse ploeg Arkéa-Samsic.
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
6 uur geleden