Quintana maakt comeback voor Movistar in Ronde van Valencia
BOGOTA (ANP) - Nairo Quintana start zijn wielerseizoen bij zijn comeback in het peloton volgend jaar op 31 januari in de Ronde van Valencia. Dat maakte de 33-jarige Colombiaanse klimmer bekend in een interview met een Colombiaanse radiozender.
Quintana meldde in oktober dat hij komend seizoen weer uitkomt voor het Spaanse Movistar. Voor de Colombiaan wordt het zijn eerste wedstrijd in meer dan een jaar nadat hij positief had getest op tramadol en gediskwalificeerd werd uit de Tour van 2022. Quintana werd niet geschorst omdat het product pas vanaf 1 januari 2024 officieel op de verboden lijst van het WADA staat. Hij vond in 2023 echter geen ploeg.
In dienst van Movistar won Quintana in 2014 de Giro d'Italia en in 2016 de Vuelta. Hij eindigde in 2013 en 2015 als tweede in de Tour de France. In 2022 reed Quintana voor de Franse ploeg Arkéa-Samsic.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
9 uur geleden