Quintana maakt comeback voor Movistar in Ronde van Valencia
BOGOTA (ANP) - Nairo Quintana start zijn wielerseizoen bij zijn comeback in het peloton volgend jaar op 31 januari in de Ronde van Valencia. Dat maakte de 33-jarige Colombiaanse klimmer bekend in een interview met een Colombiaanse radiozender.
Quintana meldde in oktober dat hij komend seizoen weer uitkomt voor het Spaanse Movistar. Voor de Colombiaan wordt het zijn eerste wedstrijd in meer dan een jaar nadat hij positief had getest op tramadol en gediskwalificeerd werd uit de Tour van 2022. Quintana werd niet geschorst omdat het product pas vanaf 1 januari 2024 officieel op de verboden lijst van het WADA staat. Hij vond in 2023 echter geen ploeg.
In dienst van Movistar won Quintana in 2014 de Giro d'Italia en in 2016 de Vuelta. Hij eindigde in 2013 en 2015 als tweede in de Tour de France. In 2022 reed Quintana voor de Franse ploeg Arkéa-Samsic.
Meer uit Voetbal
WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
38 minuten geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
58 minuten geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
1 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
11 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
12 uur geleden