Queiroz weg als bondscoach voetballers Qatar
DOHA (ANP) - De Portugese trainer Carlos Queiroz is niet langer bondscoach van het nationale voetbalelftal van Qatar. De twee partijen namen "in goed overleg" afscheid van elkaar, meldde de voetbalbond van het land. De 70-jarige coach tekende in februari nog een contract voor vier jaar als opvolger van de Spanjaard Félix Sánchez.
Het vertrek komt op een opmerkelijk moment. Qatar is volgende maand gastheer van het Aziatische voetbalkampioenschap. Vorig jaar organiseerde het land ook het WK. Onder Sánchez wist Qatar geen punt te pakken in de groepsfase en verloor de ploeg onder meer van Oranje (0-2).
Queiroz was tijdens het afgelopen WK bondscoach van Iran. Eerder was hij onder meer coach van Colombia en Portugal en clubtrainer bij Sporting en Real Madrid.
De voetbalbond van Qatar stelde Bartolomé 'Tintín' Márquez López als opvolger van Queiroz aan. De 61-jarige Spanjaard, die eerder in Spanje en België trainer was, was de laatste jaren coach bij het Qatarese Al-Wakrah.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
21 uur geleden