Queiroz weg als bondscoach voetballers Qatar
DOHA (ANP) - De Portugese trainer Carlos Queiroz is niet langer bondscoach van het nationale voetbalelftal van Qatar. De twee partijen namen "in goed overleg" afscheid van elkaar, meldde de voetbalbond van het land. De 70-jarige coach tekende in februari nog een contract voor vier jaar als opvolger van de Spanjaard Félix Sánchez.
Het vertrek komt op een opmerkelijk moment. Qatar is volgende maand gastheer van het Aziatische voetbalkampioenschap. Vorig jaar organiseerde het land ook het WK. Onder Sánchez wist Qatar geen punt te pakken in de groepsfase en verloor de ploeg onder meer van Oranje (0-2).
Queiroz was tijdens het afgelopen WK bondscoach van Iran. Eerder was hij onder meer coach van Colombia en Portugal en clubtrainer bij Sporting en Real Madrid.
De voetbalbond van Qatar stelde Bartolomé 'Tintín' Márquez López als opvolger van Queiroz aan. De 61-jarige Spanjaard, die eerder in Spanje en België trainer was, was de laatste jaren coach bij het Qatarese Al-Wakrah.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
4 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
6 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
6 uur geleden