Qualifier Hartono verliest in eerste ronde WTA-toernooi Warschau
WARSCHAU (ANP) - Arianne Hartono heeft zich niet weten te plaatsen voor de tweede ronde van het WTA-toernooi van Warschau. De nummer 169 van de wereld verloor met 6-4 5-7 6-3 van de Zwitserse Viktorija Golubic, die 66 plekken hoger staat op de mondiale ranglijst.
Hartono dwong na een 4-1-achterstand in de tweede set en het overleven van drie matchpoints bij 5-4 nog een derde set af, maar daarin was Golubic toch te sterk. In de beslissende set stond de Nederlandse wel nog met 2-0 voor. Ze verloor in de derde set vijf games op een rij en na 2 uur en 33 minuten benutte Golubic haar vijfde wedstrijdpunt.
De 26-jarige Hartono wist afgelopen weekend twee kwalificatiewedstrijden te winnen in de Poolse hoofdstad.
Iga Swiatek, de nummer 1 van de wereld, doet ook mee aan het graveltoernooi in haar geboorteland.
Meer uit Sport
TURIJN (ANP) - Titelverdediger Jannik Sinner heeft voor eigen publiek in Turijn voor de tweede keer in zijn carrière de ATP Finals gewonnen. De 24-jarige Italiaan won het eindejaarstoernooi, waarin de beste tennissers van het seizoen het tegen elkaar opnemen, door in twee sets af te rekenen met de huidige nummer 1 van de wereld, Carlos Alcaraz: 7-6 (4) 7-5.
13 minuten geledenSTUTTGART (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft met zijn merrie Pretty Woman van 't Paradijs de wereldbekerwedstrijd van Stuttgart gewonnen. Het is het beste internationale resultaat tot nu toe van de Nederlandse kampioen en de tweede Nederlandse zege na Sanne Thijssen vorige maand in Oslo in dit wereldbekerseizoen.
58 minuten geledenZAGREB (ANP) - Judoka Jur Spijkers heeft op de Grand Prix-wedstrijd van Zagreb bij de zwaargewichten (+100 kg) het zilver gepakt. In de finale versloeg de Azerbeidzjaan Kanan Nasibov de 28-jarige Tilburger op ippon.
1 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Darter Danny Noppert is er niet in geslaagd de finale van de Grand Slam of Darts te bereiken. De 34-jarige Fries verloor in Wolverhampton in de halve finale van wereldkampioen en titelverdediger Luke Littler uit Engeland met 16-9 in legs.
4 uur geledenHAMME (ANP) - Lucinda Brand heeft dankzij haar zege in de Flandriencross van het Oost-Vlaamse Hamme een unieke mijlpaal bereikt. De 36-jarige Dordtse eindigde voor de vijftigste keer op rij op het podium in een veldrit. Die reeks werd ingezet op 27 januari 2024, toevallig ook in Hamme.
4 uur geledenADELAIDE (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot hebben ook hun tweede poulewedstrijd op het WK in Australië gewonnen. Het Nederlandse duo verdeeld de Noorse broers Markus en Adrian Mol met 21-18 21-17.
10 uur geledenSALT LAKE CITY (ANP) - Joy Beune heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Salt Lake City haar tweede afstandszege geboekt. De 26-jarige schaatsster won na de 3000 meter van vrijdag ook de 1500 meter. Beune bleef met een dik persoonlijk record van 1.51,05 landgenote Antoinette Rijpma-de Jong en Ragne Wiklund uit Noorwegen ruim voor.
21 uur geleden