Qualifier Chardy verrast Goffin op tennistoernooi Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - De Franse tennisser Jeremy Chardy heeft voor de volgende verrassing gezorgd op het ATP-toernooi van Rotterdam. De qualifier schakelde in de tweede ronde de als zesde geplaatste Belg David Goffin uit: 7-6 (3) 7-6 (5). De afgelopen dagen vlogen met Daniil Medvedev, Alexander Zverev, Roberto Bautista-Agut, Felix Auger-Aliassime en Stan Wawrinka al heel wat geplaatste spelers uit het toernooi.
Goffin kwam met een toernooizege in Montpellier naar Rotterdam. De 30-jarige Belg, nummer 14 van de wereld, haalde in 2017 de finale in Ahoy. Hij verloor toen van de Fransman Jo-Wilfried Tsonga.
Chardy neemt het in de kwartfinales op tegen Andrej Roeblev, de nummer 4 van de plaatsingslijst uit Rusland. Roeblev, achtste op de wereldranglijst, was woensdagavond in de tweede ronde te sterk voor de Schot Andy Murray.
Meer uit Sport
DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft de gebeurtenissen tijdens de Grote Prijs van Las Vegas achter zich gelaten. Dat stelt teambaas Andrea Stella in een persbericht, in aanloop naar de GP van Qatar.
12 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen gaat de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 "race voor race bekijken". Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in aanloop naar de GP van Qatar via zijn team Red Bull. "We gaan elk raceweekend in met de instelling om zoveel mogelijk punten te pakken", aldus Verstappen. "We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven."
15 uur geledenDOHA (ANP) - Adrian Newey wordt komend seizoen de nieuwe teambaas van Aston Martin. Dat heeft het Formule 1-team bekendgemaakt. Hij volgt daarmee Andy Cowell op, die een andere functie krijgt.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh stopt na dit seizoen met handballen. Dat zei de aanvoerster van Oranje tijdens een persmoment in Ahoy voorafgaand aan haar laatste WK.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - De Italiaanse skiester Federica Brignone is zeven maanden na een dubbele beenbreuk terug op de piste. Volgens de Italiaanse wintersportfederatie gaat ze er alles aan doen om aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo deel te nemen.
17 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen is genomineerd voor 'de actie van het jaar'. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kan die prijs tijdens het gala van autosportfederatie FIA later dit jaar winnen. Verstappen maakte zijn in het oog springende actie na de start van de GP in Imola waar hij Oscar Piastri voorbijging. Lando Norris en Oliver Bearman zijn de andere genomineerden.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse hockeysters reizen zonder Pien Sanders naar Argentiniƫ voor de start van het nieuwe seizoen van de Pro League. De aanvoerster is onvoldoende fit voor twee dubbele confrontaties met het gastland en Duitsland.
22 uur geleden