Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Puzzelbedrijf moet stoppen met foute verkooppraktijken

Puzzelbedrijf moet stoppen met foute verkooppraktijken

DEN HAAG (ANP) - De Autoriteit Consument & Markt (ACM) heeft Quiz Atlas opgedragen te stoppen met foute verkooppraktijken. De puzzeldienst benaderde telefonisch mensen met het aanbod dat ze gratis konden kennismaken met zijn producten. Consumenten die daarop ingingen, zaten vervolgens minimaal drie maanden vast aan een abonnement van 37,50 euro per maand zonder dat ze daar ooit schriftelijk of digitaal mee hadden ingestemd.

Wilde de consument ervan af, dan moest hij dat binnen 14 dagen via zijn account doorgeven. Veel consumenten ontvingen de instructiemail echter niet. Omdat er nooit een geldige overeenkomst tot stand was gekomen, mocht Quiz Atlas consumenten niet verplichten te betalen. Het puzzelplatform heeft de werving beëindigd en de ACM beloofd te stoppen met het benaderen van consumenten om de rekeningen te betalen.

Meer uit Financieel

ASN Bank herstelt storing met weergave spaarsaldo in de nacht

UTRECHT (ANP) - ASN Bank zegt een technische storing waardoor het spaarsaldo van klanten niet goed wordt weergegeven in de nacht van donderdag op vrijdag te herstellen. Door de storing wordt het saldo op spaar- of beleggingsrekeningen niet goed weergegeven in de app en op de website.

9 minuten geleden
Lidl wil winkels volgend jaar volledig elektrisch bevoorraden

ALMERE (ANP) - Lidl wil zijn Nederlandse supermarkten vanaf volgend jaar alleen nog maar bevoorraden met elektrische vrachtwagens. Dat is sneller dan gepland, want eerder zei het bedrijf dit voor 2030 te willen doen. Lidl is naar eigen zeggen de eerste supermarktketen die deze stap zet.

15 minuten geleden
Fashiongroep Omoda neemt onlinewinkel Wehkamp over

ZIERIKZEE (ANP) - Fashiongroep Omoda neemt de onlinewinkel Wehkamp over van de Britse investeringsmaatschappij Apax Partners. Daarmee komt Wehkamp na elf jaar weer in Nederlandse handen.

2 uur geleden
Eerste daling passagiers luchthavens Europa sinds coronaherstel

BRUSSEL (ANP) - Het aantal reizigers op Europese luchthavens is in april gedaald ten opzichte van een jaar geleden. Het is voor het eerst dat het aantal passagiers is teruggelopen sinds de luchtvaartsector zich herstelde van de coronapandemie, meldt de koepelorganisatie van Europese luchthavens ACI Europe. De daling is het gevolg van de Iranoorlog en een staking in Duitsland.

3 uur geleden
Muziekconcern UMG zakt op Damrak na verkoop belang door Ackman

AMSTERDAM (ANP) - Universal Music Group (UMG) behoorde donderdag tot de grote verliezers op het Damrak. De koersdaling van ruim 6 procent volgde op de aankondiging van investeringsfirma Pershing Square van miljardair Bill Ackman om zijn belang in het bedrijf te verkopen.

3 uur geleden
Adviesbureau: meer miljonairs in Nederland en wereldwijd

UTRECHT (ANP) - Nederland telt meer miljonairs en hun gezamenlijke vermogen is ook gegroeid. Dat blijkt uit een onderzoek van adviesbureau Capgemini naar miljonairs in Nederland en ruim twintig andere landen.

4 uur geleden
Krant: ING werkt aan bod op Spaanse vermogensbeheerder Singular

MADRID (ANP/BLOOMBERG) - ING werkt aan een overnamebod op de Spaanse vermogensbeheerder Singular Bank. Dat meldt de Spaanse zakenkrant Cinco Días op basis van bronnen. Ook de grote Italiaanse bank Intesa Sanpaolo zou interesse hebben in een overname van Singular.

4 uur geleden