Publieksfavoriete Raducanu na twee rondes klaar op Wimbledon
LONDEN (ANP) - De Britse publieksfavoriete Emma Raducanu is op Wimbledon niet verder gekomen dan de tweede ronde. De nummer 11 van de wereld moest op het Centre Court met 6-3 6-3 haar meerdere erkennen in de Française Caroline Garcia.
De 19-jarige Raducanu haalde vorig jaar de vierde ronde op Wimbledon. Enkele weken later schreef ze verrassend de US Open op haar naam, waarna de resultaten tegenvielen. Op Wimbledon kon ze opnieuw niet aan de hoge verwachtingen voldoen.
Raducanu, in de openingsronde nog te sterk voor de Belgische Alison Van Uytvanck, was voor eigen publiek als tiende geplaatst. Ze is de beste Britse speelster van dit moment.
Muguruza
Eerder op de dag verloor oud-kampioene Garbiñe Muguruza in de tweede ronde. De Spaanse winnares van de editie van 2017 was kansloos tegen de Belgische Greet Minnen. Het werd 6-4 6-0 voor de nummer 88 van de wereld. Dinsdagavond werd het duel na de eerste set stilgelegd wegens de duisternis.
De 28-jarige Muguruza, de nummer 10 van de wereld, won vijf jaar geleden in de finale van Venus Williams. Sindsdien is ze in Londen niet meer voorbij de derde ronde gekomen.
Meer uit Sport
AMSTERDAM (ANP) - Over Johan Cruijff, Nederlands beste voetballer, verschijnt komend voorjaar een nieuwe documentaire. Op 24 maart is het tien jaar geleden dat de voetballer overleed. Drie dagen daarvoor gaat de documentaire 'Cruijff' in première in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - De Britse bokser Anthony Joshua en de Amerikaan Jake Paul ronden een deal af voor een zwaargewichtgevecht in Miami in december, meldt de Britse krant The Guardian. Netflix kondigt het gevecht maandag aan, aldus een bron met kennis van de onderhandelingen, volgens wie het gevecht op 19 of 26 december plaatsvindt.
3 uur geledenTURIJN (ANP) - Titelverdediger Jannik Sinner heeft zich met een zege op Alexander Zverev geplaatst voor de halve finales van de ATP Finals. De Italiaanse tennisser moest voor eigen publiek in Turijn de Duitse nummer 3 van de wereld meerdere breakpoints toestaan, maar werkte die allemaal weg. Zelf sloeg de viervoudig grandslamkampioen op de juiste momenten toe: 6-4 6-3.
9 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Kogelstootster Jessica Schilder is verkozen tot beste Nederlandse atleet van het jaar. De 26-jarige Volendamse werd vooral beloond voor haar wereldtitel in Tokio, waarmee ze de eerste Nederlandse wereldkampioene werd op het onderdeel. Schilder won de strijd van Femke Bol en para-kogelstootster Lara Baars, zo werd bekend tijdens een gala van de Atletiekunie in Apeldoorn.
10 uur geledenTARRAGONA (ANP) - Golfer Mike Toorop heeft een vaste speelkaart bemachtigd voor de Europese Tour. De Nederlander eindigde in het finaletoernooi van de kwalificaties (Q School) in het Spaanse Tarragona net aan in de top 20, wat nodig was voor een speelbewijs voor het hoogste niveau komend seizoen. Daan Huizing, Lars van Meijel en Wouter de Vries redden het niet.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Henrik Signell heeft de selectie voor het WK handbal bekendgemaakt. Ervaren internationals als Estavana Polman, Angela Malestein, Lois Abbingh en Dione Housheer maken deel uit van zijn 16-koppige selectie.
19 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Novak Djokovic vindt de korte duur en timing van de schorsing van Jannik Sinner na een dopingovertreding vreemd en denkt dat de zaak de carrière van de Italiaanse viervoudig grandslamkampioen zal overschaduwen.
20 uur geleden