Publiek weer welkom in Griekse voetbalcompetitie
ATHENE (ANP/DPA) - Na twee maanden voetbal voor lege tribunes zijn Griekse supporters vanaf 13 februari onder strikte voorwaarden weer welkom bij competitiewedstrijden.
Na diverse incidenten besloot de Griekse regering in december dat toeschouwers tot en met 12 februari niet meer toegestaan zijn in de voetbalcompetitie. Directe aanleiding voor dit besluit vormde het overlijden van een agent als gevolg van een vuurpijl bij rellen tussen rivaliserende hooligans.
De onderminister van Cultuur, Giannis Vroutsis, waarschuwde dat bij het gooien van vuurwerk of andere voorwerpen de volgende thuiswedstrijd van de betreffende club zonder publiek zal worden gespeeld.
Ook moeten vanaf 7 maart camera's met hoge resolutiebeelden worden geïnstalleerd in voetbalstadions en basketbalhallen. Een maand later worden toeschouwers alleen nog binnengelaten met elektronisch geregistreerde tickets, die gekoppeld zijn aan hun identiteit.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.
6 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.
9 uur geleden