Publiek weer welkom in Griekse voetbalcompetitie
ATHENE (ANP/DPA) - Na twee maanden voetbal voor lege tribunes zijn Griekse supporters vanaf 13 februari onder strikte voorwaarden weer welkom bij competitiewedstrijden.
Na diverse incidenten besloot de Griekse regering in december dat toeschouwers tot en met 12 februari niet meer toegestaan zijn in de voetbalcompetitie. Directe aanleiding voor dit besluit vormde het overlijden van een agent als gevolg van een vuurpijl bij rellen tussen rivaliserende hooligans.
De onderminister van Cultuur, Giannis Vroutsis, waarschuwde dat bij het gooien van vuurwerk of andere voorwerpen de volgende thuiswedstrijd van de betreffende club zonder publiek zal worden gespeeld.
Ook moeten vanaf 7 maart camera's met hoge resolutiebeelden worden geïnstalleerd in voetbalstadions en basketbalhallen. Een maand later worden toeschouwers alleen nog binnengelaten met elektronisch geregistreerde tickets, die gekoppeld zijn aan hun identiteit.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
3 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.
6 uur geleden