Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Publiek steunt beachvolleyballer Van de Velde na zege op EK

Publiek steunt beachvolleyballer Van de Velde na zege op EK

DEN HAAG (ANP) - Beachvolleyballer Steven van de Velde is met applaus van het publiek aan het EK beachvolleybal begonnen. Hij won samen met Matthew Immers zijn eerste wedstrijd op de Europese eindronde tegen de Duitsers Paul Henning en Maximilian Just: 21-15 21-17.

Van de Velde en Immers strandden in de achtste finales van de Olympische Spelen. In Parijs werd Van de Velde uitgefloten om zijn verleden als zedendelinquent. Hij overwoog om tijdens de Spelen naar huis te gaan, maar besloot het toernooi toch uit te spelen.

Volleybalbond Nevobo liet dinsdag weten dat het boegeroep tijdens wedstrijden op de Olympische Spelen van beachvolleyballers Steven van de Velde en Matthew Immers lijkt "georganiseerd" door Britse tabloids. Een rechtbank in Engeland veroordeelde Van de Velde in 2016 voor seks met een minderjarige.

Parijs

Yorick de Groot en Stefan Boermans zijn eveneens goed begonnen aan de Europese eindronde in eigen land. Het duo rekende in twee sets af met de Polen Piotr Janiak en Jedrzej Brozyniak: 21-17 21-13. Beide Nederlanders werden uitgeschakeld in de kwartfinales van de Olympische Spelen in Parijs.

Katja Stam en Raïsa Schoon verloren hun derde groepswedstrijd tegen het Duitse koppel Margareta Kozuch Sarah Schneider: 16-21 20-22. Ze gingen maandag ook al onderuit in het eerste groepsduel met Maryna Hladun en Tetiana Lazarenko uit Oekraïne, maar wonnen eerder op woensdag van het Italiaanse koppel Margherita Bianchin en Claudia Scampoli: 21-9 21-18.

Stam en Schoon, die als tweede zijn geplaatst bij het EK, moeten zich nu via een tussenronde voor de achtste finale zien te plaatsen. Op de Spelen in Parijs gingen Stam en Schoon in de achtste finales onderuit tegen de Spaanse vrouwen Daniela Álvarez en Tania Moreno.

Meer uit Sport

Voormalig toprenner Kittel sprintcoach bij wielerploeg Tietema

DEN HAAG (ANP) - Wielerploeg Unibet Rose Rockets heeft de voormalige Duitse topsprinter Marcel Kittel toegevoegd aan de technische staf. De ploeg van YouTuber en oud-prof Bas Tietema kondigde op social media de komst van de 37-jarige Kittel aan. Hij gaat aan de slag als sprintcoach bij het team en zal dus onder anderen Dylan Groenewegen bijstaan. Groenewegen komt over van Jayco AlUla.

6 uur geleden
Excuses Red Bull aan Tsunoda voor 'pijnlijke fout in afstelling'

LAS VEGAS (ANP) - Het team van Red Bull heeft excuses aangeboden aan coureur Yuki Tsunoda voor het verkeerd klaarmaken van zijn auto voor de kwalificatie bij de Grote Prijs van Las Vegas. "We hebben een grote fout gemaakt met zijn bandenspanning, waardoor hij met een afstelling reed die hem in feite geen enkele kans gaf om competitief te zijn", bekende teambaas Laurent Mekies in een persbericht van Red Bull.

9 uur geleden
Slechtste kwalificatie ooit van Hamilton in Formule 1

LAS VEGAS (ANP/RTR) - Lewis Hamilton heeft in de kwalificatie bij de Grote Prijs van Las Vegas een dieptepunt bereikt in zijn Formule 1-carrière. De 40-jarige zevenvoudig wereldkampioen reed het langzaamst van allemaal en eindigde voor het eerst als laatste in de kwalificatie. Hamilton is ook de eerste Ferrari-coureur die sinds Giancarlo Fisichella in Abu Dhabi in 2009 als laatste start op de grid.

9 uur geleden
Verstappen hekelt gladde baan Las Vegas: rijden op ijs niet leuk

LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen kan leven met zijn tweede plaats in de kwalificatierace bij de Grote Prijs van Las Vegas, maar hij was niet blij met de omstandigheden. "Ik vind rijden in de regen best leuk, maar rijden op ijs niet. Het was heel glad en bovendien was er niet genoeg licht", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 na afloop bij Viaplay.

10 uur geleden
Verstappen tweede in natte kwalificatie Las Vegas, Norris op pole

LAS VEGAS (ANP) - Kampioenschapsleider Lando Norris heeft op een natte baan poleposition veroverd in de Grote Prijs van Las Vegas. De Britse coureur van McLaren was in een regenachtige kwalificatie duidelijk de snelste. Max Verstappen was de beste van de rest. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 klokte de tweede tijd. De coureur van Red Bull staat zondag met Norris op de eerste startrij.

10 uur geleden
Schaatser Huizinga in Calgary vijfde op 5000 meter, zege Dawson

CALGARY (ANP) - Chris Huizinga heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Calgary de vijfde plaats veroverd op de 5000 meter. De 28-jarige Groninger verbeterde zijn eigen beste tijd naar 6.05,16 en was daarmee 3,3 seconden langzamer dan de Amerikaan Casey Dawson die met 6.01,84 de Noor Sander Eitrem (6.01,86) nipt voorbleef.

13 uur geleden
Beune in Calgary ook de beste op tweede 3000 meter in wereldbeker

CALGARY (ANP) - Joy Beune heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Calgary ook de tweede 3000 meter gewonnen. De regerend wereldkampioene was met 3.54,42 een fractie sneller dan Ragne Wiklund uit Noorwegen, die tweede werd in 3.55,25. Valérie Maltais uit Canada werd met 3.56,45 derde.

14 uur geleden