Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Publiek steunt beachvolleyballer Van de Velde na zege op EK

Publiek steunt beachvolleyballer Van de Velde na zege op EK

DEN HAAG (ANP) - Beachvolleyballer Steven van de Velde is met applaus van het publiek aan het EK beachvolleybal begonnen. Hij won samen met Matthew Immers zijn eerste wedstrijd op de Europese eindronde tegen de Duitsers Paul Henning en Maximilian Just: 21-15 21-17.

Van de Velde en Immers strandden in de achtste finales van de Olympische Spelen. In Parijs werd Van de Velde uitgefloten om zijn verleden als zedendelinquent. Hij overwoog om tijdens de Spelen naar huis te gaan, maar besloot het toernooi toch uit te spelen.

Volleybalbond Nevobo liet dinsdag weten dat het boegeroep tijdens wedstrijden op de Olympische Spelen van beachvolleyballers Steven van de Velde en Matthew Immers lijkt "georganiseerd" door Britse tabloids. Een rechtbank in Engeland veroordeelde Van de Velde in 2016 voor seks met een minderjarige.

Parijs

Yorick de Groot en Stefan Boermans zijn eveneens goed begonnen aan de Europese eindronde in eigen land. Het duo rekende in twee sets af met de Polen Piotr Janiak en Jedrzej Brozyniak: 21-17 21-13. Beide Nederlanders werden uitgeschakeld in de kwartfinales van de Olympische Spelen in Parijs.

Katja Stam en Raïsa Schoon verloren hun derde groepswedstrijd tegen het Duitse koppel Margareta Kozuch Sarah Schneider: 16-21 20-22. Ze gingen maandag ook al onderuit in het eerste groepsduel met Maryna Hladun en Tetiana Lazarenko uit Oekraïne, maar wonnen eerder op woensdag van het Italiaanse koppel Margherita Bianchin en Claudia Scampoli: 21-9 21-18.

Stam en Schoon, die als tweede zijn geplaatst bij het EK, moeten zich nu via een tussenronde voor de achtste finale zien te plaatsen. Op de Spelen in Parijs gingen Stam en Schoon in de achtste finales onderuit tegen de Spaanse vrouwen Daniela Álvarez en Tania Moreno.

Meer uit Sport

Internazionale verstevigt koppositie met zege op Juventus

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A verstevigd. De ploeg won de thuiswedstrijd tegen Juventus (3-2) en heeft nu 8 punten meer dan AC Milan, dat een duel minder heeft gespeeld.

6 uur geleden
Van 't Wout wint op Spelen na 1000 meter ook goud op 1500 meter

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de Olympische Spelen opnieuw een gouden medaille behaald. De 24-jarige Nederlander was na de 1000 meter ook de beste op de 1500 meter. Van 't Wout komt in Milaan ook nog in actie op de 500 meter.

6 uur geleden
Shorttracksters bij Spelen opnieuw naar finale aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben zich bij de Olympische Spelen opnieuw gekwalificeerd voor de finale van de aflossing. Kopvrouw Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap eindigden in de eerste halve finale als eerste.

6 uur geleden
Velzeboer na goud op 500 meter moeiteloos verder op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft op de Olympische Spelen zonder problemen de kwartfinale op de 1000 meter bereikt. De winnares van goud op de 500 meter was in de vierde van acht voorronden veruit de snelste.

7 uur geleden
Skeletonster Bos na brons in Beijing nu dertiende op Spelen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos is er na haar bronzen medaille van vier jaar geleden in Beijing bij de Olympische Spelen niet opnieuw in geslaagd op het podium te eindigen. De 32-jarige Nederlandse beleefde in het Cortina Sliding Centre twee teleurstellende dagen en moest zich tevredenstellen met de dertiende plaats.

8 uur geleden
Shorttracker Van 't Wout op Spelen naar halve finale 1500 meter

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout is bij de Olympische Spelen doorgedrongen tot de halve finale op de 1500 meter. De 24-jarige Nederlander, die donderdag op de 1000 meter als eerste Nederlander goud won op een individuele afstand op de Spelen, was in de vierde van zes kwartfinales de snelste. Van 't Wout kwam geen moment in de problemen.

8 uur geleden
Skeletonster Bos stelt op Spelen ook in derde run teleur

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos gaat niet opnieuw een olympische medaille winnen. Na het brons van vier jaar geleden tijdens de Spelen van Beijing staat de 32-jarige Nederlandse in Cortina d'Ampezzo na drie runs op de twaalfde plaats. Na de eerste twee runs op vrijdag nam ze nog de dertiende plek in.

9 uur geleden