Publiek bij sportevenement in autobioscoop Düsseldorf
DÜSSELDORF (ANP) - In de Duitse stad Düsseldorf wordt volgende maand een sportevenement mét publiek gehouden. Enkele polsstokhoogspringers gaan met elkaar de strijd aan op de Autokino in Düsseldorf, een drive-inbioscoop waar de mensen normaal gesproken vanuit hun auto films kunnen kijken op een groot scherm. Op vrijdagavond 12 juni wordt daar een 'Flight Night' gehouden.
De Duitse polsstokhoogspringers Raphael Holzdeppe (de wereldkampioen van 2013), Bo Kanda Lita Baehre en Torben Blech hebben al toegezegd mee te doen. "Eindelijk! Ik kijk uit naar ons eerste optreden sinds de lockdown", zegt Lita Baehre, de Europees kampioen van vorig jaar bij de beloften en de nummer 4 van het laatste WK. "Het wordt geweldig, ook vanwege de speciale locatie. Ik denk dat nog nooit een polsstokhoogspringer heeft gesprongen in een drive-inbioscoop."
De toeschouwers kunnen vanuit hun auto de strijd live volgen. Het evenement wordt ook uitgezonden op het grote schermen in de Autokino.
Diverse voetbalclubs overwegen een autobioscoop te maken op de parkeerplaatsen naast hun stadion, zodat de fans daar op grote schermen toch de wedstrijden kunnen zien die zonder publiek gespeeld moeten worden.
Meer uit Sport
BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
7 uur geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
8 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
9 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
11 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
12 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
14 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 dag geleden