PSV'ers houden elkaar in onderling duel in evenwicht
EINDHOVEN (ANP) - De spelers van PSV hebben elkaar vrijdag in een onderlinge oefenwedstrijd in evenwicht gehouden. Op sportcomplex De Herdgang eindigde het duel tussen de teams van aanvoerder Denzel Dumfries en Nick Viergever in 1-1.
PSV zou eigenlijk oefenen tegen de amateurs van UNA. Die wedstrijd kon echter niet doorgaan omdat een van de spelers van UNA in de bus op weg naar Eindhoven te horen kreeg dat hij positief heeft getest op het coronavirus. Die test had hij enkele dagen eerder gedaan.
De nieuwe trainer Roger Schmidt besloot daarom maar om een onderlinge wedstrijd te organiseren, van twee keer 22,5 minuten. Het ene team, met onder anderen Dumfries, Lars Unnerstall en Jorrit Hendrix, zou de eerste helft tegen UNA een basisplaats hebben. Het andere team, waarin onder anderen Jeroen Zoet, Viergever en Mohammed Ihattaren zaten, zou vermoedelijk na rust in actie zijn gekomen.
Sam Lammers opende na rust met een geplaatst schot van rond het zestienmetergebied de score voor het team van Viergever. Dumfries maakte even later met zijn hoofd gelijk.
PSV vertrekt maandag voor een trainingskamp naar Marienfeld in Duitsland. De Eindhovenaren voetballen daar op 8 augustus tegen SC Verl en op 9 augustus tegen KFC Uerdingen.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
12 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
16 uur geleden