PSV'ers houden elkaar in onderling duel in evenwicht
EINDHOVEN (ANP) - De spelers van PSV hebben elkaar vrijdag in een onderlinge oefenwedstrijd in evenwicht gehouden. Op sportcomplex De Herdgang eindigde het duel tussen de teams van aanvoerder Denzel Dumfries en Nick Viergever in 1-1.
PSV zou eigenlijk oefenen tegen de amateurs van UNA. Die wedstrijd kon echter niet doorgaan omdat een van de spelers van UNA in de bus op weg naar Eindhoven te horen kreeg dat hij positief heeft getest op het coronavirus. Die test had hij enkele dagen eerder gedaan.
De nieuwe trainer Roger Schmidt besloot daarom maar om een onderlinge wedstrijd te organiseren, van twee keer 22,5 minuten. Het ene team, met onder anderen Dumfries, Lars Unnerstall en Jorrit Hendrix, zou de eerste helft tegen UNA een basisplaats hebben. Het andere team, waarin onder anderen Jeroen Zoet, Viergever en Mohammed Ihattaren zaten, zou vermoedelijk na rust in actie zijn gekomen.
Sam Lammers opende na rust met een geplaatst schot van rond het zestienmetergebied de score voor het team van Viergever. Dumfries maakte even later met zijn hoofd gelijk.
PSV vertrekt maandag voor een trainingskamp naar Marienfeld in Duitsland. De Eindhovenaren voetballen daar op 8 augustus tegen SC Verl en op 9 augustus tegen KFC Uerdingen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
13 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
14 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
19 uur geleden